Clover jest praktycznym narzędziem, które zmienia wygląd Explorera Windows i pozwala na pracę z wieloma folderami w tym samym oknie. Większość z nas przyzwyczaiła się do korzystania z zakładek w przeglądarkach internetowych, a takie rozszerzenie daje nam właśnie Clover. Możemy otwierać wiele folderów, a wszystkie będą w jednym oknie. Można poruszać się między nimi w taki sam sposób, jak w przeglądarce internetowej.

Aplikacja bezproblemowo integruje się z systemem operacyjnym i obsługuje również skróty klawiszowe. Wystarczy pamiętać, że Ctrl+T – otwiera stronę, Ctrl+W – zamka stronę, Ctrl+Tab – przełącza strony, a Ctrl+D dodaje bieżącą ścieżkę lub można przeciągnąć folder na pasku zakładek. Jeśli chcemy uruchomić jakąś stronę internetową, wystarczy utworzyć link z adresem URL w ulubionych. Kliknięcie skrótu otworzy domyślną przeglądarkę internetową, aby wyświetlić tę stronę.

Clover daje również możliwość tworzenia paska narzędzi wypełnionego linkami do najczęściej używanych miejsc. Program pozwala na zmianę skórek, które trzeba pobrać osobno.
Program jest prosty, elegancki, niezwykle użyteczny, a przy tym nie obciąża systemu i okazuje się dobrym rozwiązaniem na zwiększenie wydajności pracy z plikami.

Działa w systemach: Windows XP,7,8,10 /32 i 64-bit/ (nie jest kompatybilny z Microsoft Vista)
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz /.paf.exe jooseng/ (5,4 MB / 21,4 MB) v. 3.4.6 Jak ustawić język polski w komentarzu poniżej (Galileusz)

Pobierz /.paf.exe ThApps/ v. 3.4.5

DOWNLOAD – informacje, jak pobierać pliki z poszczególnych serwisów

Wersja instalacyjna: pobierz /.exe/

Języki / Languages: Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Dutch, English, French, German, Japanese, Polish, Portuguese, Russian, Spanish.

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/02/Clover_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/02/Clover_icon256-150x150.pngzbymalPAFSystemoweClover,Clover 3,Clover portable,Explorer Windows,Foldery,Narzędzia,wygląd,Zakładki,Zmiana wyglądu
Clover jest praktycznym narzędziem, które zmienia wygląd Explorera Windows i pozwala na pracę z wieloma folderami w tym samym oknie. Większość z nas przyzwyczaiła się do korzystania z zakładek w przeglądarkach internetowych, a takie rozszerzenie daje nam właśnie Clover. Możemy otwierać wiele folderów, a wszystkie będą w jednym oknie....