Comodo Chromodo Private Internet Browser jest szybką i uniwersalną przeglądarka internetową opartą na darmowej przeglądarce Chromium. Przeglądarka łączy swobodę i funkcjonalność Chromium z rozwiązaniami firmy Comodo zwiększającymi poziom bezpieczeństwa i prywatności w trakcie przeglądania internetu.

Program już na etapie instalacji proponuje na skorzystanie z serwerów Comodo Secure DNS (wyższy poziom ochrony niż serwery DNS udostępniane przez dostawcę łącza internetowego), które automatycznie wykrywają i blokują niebezpieczne strony. Na pasku menu mamy do dyspozycji przycisk (Comodo Web Inspector) pozwalający przeskanować aktualnie przeglądaną stronę w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania i uzyskać szczegółowy raport na temat bezpieczeństwa tej witryny.

Podczas instalacji Comodo Chromodo Private Internet Browser możliwe jest zaimportowanie ustawień z przeglądarki Google Chrome oraz logowanie się danymi konta Google.
Jest to przeglądarka skierowana do użytkowników Internetu, którzy cenią sobie prywatność w sieci.

Działa w systemach: Windows 7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)

Pobierz ( ~66 MB / ~180 MB )
Wersja portable: pobieramy plik chromodosetup.exe. W czasie instalacji, w oknie zaznaczamy opcję Portable version i wybieramy miejsce gdzie chcemy mieć program w wersji portable.

Języki / Languages: English, French, Polish + 50.

Zrzuty ekrany / Screenshots
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/06/Comodo_Chromodo_Private_Internet_Browser_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/06/Comodo_Chromodo_Private_Internet_Browser_icon256-150x150.pngzbymalPrzeglądarki wwwComodo Chromodo Private Internet Browser,Comodo Chromodo Private Internet Browser portable,Internet,Internetowe,przeglądarki internetowe
Comodo Chromodo Private Internet Browser jest szybką i uniwersalną przeglądarka internetową opartą na darmowej przeglądarce Chromium. Przeglądarka łączy swobodę i funkcjonalność Chromium z rozwiązaniami firmy Comodo zwiększającymi poziom bezpieczeństwa i prywatności w trakcie przeglądania internetu. Program już na etapie instalacji proponuje na skorzystanie z serwerów Comodo Secure DNS (wyższy poziom...