CORNPlayer 1.0.3.62 portable

CORNPlayer

CORNPlayer to odtwarzacz wideo bez niepotrzebnych funkcji ani reklam. Cechuje go niskie użycie zasobów PC i prostota oraz intuicyjność interfejsu, a przy tym doskonała obsługa wideo 4K, UHD i innych o wysokiej rozdzielczości.
LAV Filters typu open source, dlatego nie ma potrzeby instalacji dodatkowych kodeków i filtrów do dekodowania.

Obsługuje popularne formaty wideo i audio, w tym MKV, MOV, FLV, WMV, MP4, MPEG, MP3, WMA i inne formaty spoza głównego nurtu.
Wyróżnia się na tle innych odtwarzaczy, małą, ale wydajną przeglądarką, której możesz używać do odwiedzania ulubionych witryn internetowych lub czegokolwiek innego podczas oglądania filmu, bez spowalniania komputera. Przeglądarka z funkcją przeglądania i pobierania umożliwia zapisywanie treści, z których korzystałeś w YouTube, jako pliki wideo lub MP3.
Odtwarzacz CORNPlayer obsługuje również funkcję „przeciąganie i upuszczanie” i Music Play UI (widok obrazu albumu i tekstu).

Możesz dostosować ustawienia odtwarzacza CORNPlayer:
CORNPlayer
  • dodać napisy
  • wybrać aktywne ścieżki audio
  • zmienić prędkość odtwarzania
  • utworzyć listy odtwarzania
  • ustawić jedną z opcji zasilania komputera.

Prawy przycisk myszy, to opcje odtwarzania, napisów, dźwięku, ekranu, uśpienia i preferencji.

Odtwarzacz multimedialny ‎CORNPlayer Portable zapakowany w PortableApps.com Launcher /.paf.exe/, to ‎‎przenośna aplikacja, dzięki czemu można oglądać filmy na iPodzie, dysku flash USB, przenośnym dysku twardym itp. Ma wszystkie te same funkcje co CORNPlayer, a ponadto nie pozostawia żadnych danych osobowych na komputerze, na którym go uruchamiasz, dzięki czemu możesz zabrać go ze sobą, gdziekolwiek jesteś‎.

Działa w systemach: Windows 7/8/10
Licencja: bezpłatny (freeware)

Languages /.paf.exe/: Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), English, Korean, Polish, Russian.

You may also like...