CostPal to aplikacja do zarządzania wydatkami i dochodami, jest darmowa i napisana w języku programowania Python.

Dzięki intuicyjnemu interfejsowi (i codziennemu użyciu) można spędzić minimalny czas potrzebny do śledzenia osobistych wydatków (mniej niż 5 minut dziennie!). Działa na komputerze i smartfonie. Możne edytować tabele metadanych dla kont, kategorii, osób, walut i tematów.
Autorem aplikacji jest polski programista.

Cechy programu CostPal:
-unikalny design
-elastyczność i prostota
-wspiera każdy możliwy alias waluty jaki zdefiniujesz
-import plików CSV (z historią transakcji na kontach bankowych)
-import kosztów projektu za pośrednictwem skrzynki Dropbox (przy użyciu klienta mobilnego CostPal Mobile na telefonie komórkowym)
-zawiera przydatne, przykładowe bazy danych
-wersje językowe: polska i angielska.

Info
CostPal Mobile jest aplikacją towarzyszącą dla aplikacji CostPal PC, służącą do notowania wszelkich dokonywanych transakcji na bieżąco. Jest dostępna obecnie tylko na system Android a do wymiany danych wymagany jest Dropbox. Dzięki używaniu tej aplikacji codziennie i regularnie (maximum 5 minut dziennie) można notować dokonywane transakcje i po zaimportowaniu ich do CostPal PC (np. raz na tydzień) trzymać własne wydatki pod kontrolą. Jest przeznaczona do używania jako brudnopis, opis transakcji można dawać dowolny, a wszelkie poprawki można nanieść podczas importu właściwego – z tego też względu aplikacja nie jest skomplikowana.
Właściwości:
– prosty w użytkowaniu i darmowy
– szybkie tworzenie transakcji na bieżąco
– synchronizacja z CostPal PC przez Dropboxa
– edytowanie, kasowanie i przenoszenie wpisów (tylko nowe niebieskie wpisy – jeszcze niewyeksportowane)
– przeglądanie ostatnich 7 z już zaimportowanych w CostPal PC wpisów (czarne wpisy) oraz już wyeksportowanych (ciemnoniebieskie).

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10 /32 i 64-bit/
Licencja: bezpłatny (GNU GPLv2)
Pobierz /.7z/ (6,7 MB / 24,4 MB)
Wersja instalacyjna: pobierz /.exe/

Android /CostPal Mobile/

English, Polish.
Zrzuty ekranu / Screenshots
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/10/CostPal_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/10/CostPal_icon256-150x150.pngzbymalOrganizeryAndroid,CostPal,CostPal Mobile,CostPal portable,CSV,dochody,Finanse,wydatki
CostPal to aplikacja do zarządzania wydatkami i dochodami, jest darmowa i napisana w języku programowania Python. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi (i codziennemu użyciu) można spędzić minimalny czas potrzebny do śledzenia osobistych wydatków (mniej niż 5 minut dziennie!). Działa na komputerze i smartfonie. Możne edytować tabele metadanych dla kont, kategorii, osób, walut...