Głównym celem niewielkiego programu DeadLock jest odblokowanie plików (odblokowuje dokumenty takie jak zdjęcia, pliki PDF, pliki tekstowe i prezentacje programu PowerPoint) lub folderów, które zostały zablokowane przez inne procesy. Przez to użytkownik nie będzie mógł usunąć, zmienić nazwy lub usunąć pliku i folderu, co czasem może to być irytujące. Aplikacja umożliwia importowanie wielu plików naraz, oszczędzając tym samym czas.
Posiada minimalistyczny interfejs użytkownika, co pozwala na łatwe korzystanie z funkcji oferowanych przez program. Ma również możliwość zintegrowania się z Eksploratorem Windows umożliwiając szybsze odblokowywanie plików czy folderów. Pozwala także na personalizację swojego wyglądu.

Dodatkową funkcją jest to, że DeadLock umożliwia wykonywanie skanowania plików w usłudze VirusTotal online.

Info
Program komunikuje się z serwerem w celu sprawdzenia aktualizacji. Można to wyłączyć w menu ustawień.
Uwaga
Program do poprawnego działania wymaga Microsoft .NET Framework 4.6.1
Działa w systemach: Windows 7 SP1,8,10 i Windows Server 2008 R2 SP1,2012,2016
Licencja: bezpłatny (GNU GPL)
Pobierz /.paf ThApps/ (5,09 MB / 21,1 MB)
Wersja instalacyjna: pobierz /.exe/

Języki / Languages: Dutch, English, French, German, Italian, Korean, Polish, Russian, Serbian, Spanish, Swedish, Turkish.

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/10/DeadLock_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/10/DeadLock_icon256-150x150.pngzbymalSystemoweDeadLock,DeadLock portable,odblokowywanie folderów,odblokowywanie plików,VirusTotal
Głównym celem niewielkiego programu DeadLock jest odblokowanie plików (odblokowuje dokumenty takie jak zdjęcia, pliki PDF, pliki tekstowe i prezentacje programu PowerPoint) lub folderów, które zostały zablokowane przez inne procesy. Przez to użytkownik nie będzie mógł usunąć, zmienić nazwy lub usunąć pliku i folderu, co czasem może to być irytujące....