DepositFiles Filemanager jest kompletnym rozwiązaniem dla pracy z serwisem DepositFiles, który pozwala na przechowywanie różnego rodzaju plików (zdjęć, muzyki, wideo, dokumentów). Po rejestracji w serwisie (warunek, który trzeba spełnić) dostaniemy za darmo 25 GB przestrzeni na dysku wirtualnym DepositStorage, wielkość przesyłanego pliku do 2 GB, a przechowywanie plików nie ma ograniczeń czasowych. Oczywiście mowa tu o plikach, które nie kolidują z prawami autorskimi. Można wykupić pakiet “Gold”, który znosi wszelkie ograniczenia w serwisie (np. brak ograniczeń w pobieraniu plików).

DepositFiles Filemanager jest wyposażony we wszystkie wymagane funkcje dla pracy z serwisem na pełną skalę i został opracowany dla pracy z systemami operacyjnymi Windows XP, Vista, 7,Unix oraz iOS.
Funkcje programu:
-możliwość zarządzania plikami
-program dla wielu systemów operacyjnych
-mnóstwo plików pobranych szybko i łatwo!
-wznawianie przerwanego pobierania pliku!
-natychmiastowa weryfikacja linku!
-wielowątkowe pobieranie zapewnia wysoką prędkość pobierania plików
-program pozwala na przesyłanie plików do serwerów Depositfiles
-interfejs aplikacji jest wygodny i łatwy w użyciu.

W programie tryby Free oraz Gold mają takie same ogólne zasady pobrania. Jest tylko jedna różnica pracy w trybie bezpłatnym – to, że program pobiera pliki, podobnie jak robimy to za pomocą przeglądarki, tak, że jest jeden plik w jednym bieżniku z ograniczoną prędkością oraz są przerwy między pobieraniami plików.
Brak tych ograniczeń w trybie Gold.

O DepositStorage
Twoje pliki są bezpieczne!
Dzięki DepositStorage nie można już martwić się o utratę swoich rodzinnych zdjęć lub wideo, dokumentów roboczych itd.
Dostępny wszędzie!
Gdziekolwiek jesteś, twoje pliki są zawsze pod ręką. Teraz nie musisz się martwić o tym, że zapomnisz pewne rzeczy w domu lub w pracy.
Wysłać pliki do przyjaciela lub kolegi? Żaden problem!
Możesz wysłać jakikolwiek plik po prostu wykonując dwa kliknięcia. Teraz nie ma potrzeby myśleć o dyskach lub kartach pamięci. Wysyłanie plików o dowolnej wielkości teraz nie jest problemem.
Za DARMO!
Dostaniesz zupełnie za darmo 25 GB pamięci na dysku do zapisywania swoich danych. Czy to nie wystarcza? Nie ma problemu – DepositStorage zaoferuje jeszcze więcej.

Na swój komputer możemy również pobrać aplikację DepositDrive, która jest przeznaczona do pracy z usługami DepositStorage. Interfejs DepositDrive do zarządzania plikami przechowywanymi w chmurze jest bardzo wygodny i funkcjonalny.
Cechy:
-zarządzaj osobistymi plikami na serwerze DepositStorage w chmurze poprzez lokalny folder na komputerze;
-automatyczna synchronizacja plików i folderów razem z przechowywaniem DepositStorage w chmurze
-szybki dostęp do potrzebnych plików w przechowywaniu DepositStorage w chmurze
-przesyłanie plików do serwera DepositStorage w chmurze;
-bezpieczny i łatwy w użyciu.

Pobierz DepositDrive.exe

Kluczowym wymaganiem do działania programu DepositFiles Filemanager jest zainstalowana wersja oprogramowania Java w wersji 6 lub wyżej – http://www.java.com.
Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware / adware – wyświetla reklamy)

Pobierz /.jar /
Brak wersji instalacyjnej

Języki / Languages: Chinese, Czech, Danish, Dutch, English, French, German, Greek, Japanese, Polish, Portuguese, Russian, Spanish, Swedish, Turkish.

DepositFiles_1DepositFiles_2DepositFiles_3

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2014/09/DepositFiles_Filemanager_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2014/09/DepositFiles_Filemanager_icon256-150x150.pngzbymalDyski internetowechmura,DepositFiles,DepositFiles Filemanager,DepositFiles Filemanager.jar,Menedżery plików,Pliki w chmurze,Pobieranie plików,udostępnianie plików
DepositFiles Filemanager jest kompletnym rozwiązaniem dla pracy z serwisem DepositFiles, który pozwala na przechowywanie różnego rodzaju plików (zdjęć, muzyki, wideo, dokumentów). Po rejestracji w serwisie (warunek, który trzeba spełnić) dostaniemy za darmo 25 GB przestrzeni na dysku wirtualnym DepositStorage, wielkość przesyłanego pliku do 2 GB, a przechowywanie plików nie...