Site icon Portable info PL

DJV 2.0.8 portable

DJV jest profesjonalnym oprogramowaniem do przeglądania materiałów wideo, do obsługi efektów wizualnych, animacji, a nawet produkcji filmowej. Kod źródłowy jest udostępniany na licencji open source w stylu BSD. Dostępny jest dla systemów Linux, macOS i Microsoft Windows.

Zapewnia możliwość wysokiej rozdzielczości odtwarzania, dużej głębi bitowej, sekwencji obrazów i filmów z kontrolą dokładności klatek, a także zarządzaniem kolorami. Ta przeglądarka dobrze przegląda wideo klatka po klatce, a także jest w stanie efektywnie sekwencjonować i obsługiwać pliki EXR. DJV ma prawie wszystko, czego potrzebujesz, aby Twój obecny projekt wideo został profesjonalnie ukończony. Jest to doskonałe narzędzie do podglądu sekwencji renderowanych obrazów.

Funkcje obrazowania obejmują cykliczne wyświetlanie klatek, histogram, próbnik kolorów, przeciąganie i upuszczanie, powiększanie.

DJV ma płynny i łatwy w obsłudze interfejs użytkownika, który okaże się prosty, szybki i bardzo wydajny. Zawiera również konfigurowalne klawisze skrótu, dzięki którym praca jest jeszcze przyjemniejsza.

Niektóre funkcje aplikacji DJV:

Funkcje, które udostępnia czynią go wszechstronnym rozwiązaniem przeglądania sekwencji obrazów.

Testujcie DJV, bo nie spotkałem się z nim na polskich portalach o programach komputerowych – 01.03.2021 – Zby Mal

Najnowsza wersja nie obsługuje już 32-bitowych systemów operacyjnych. Zainstaluj wersję 1.0.5 lub starszą, jeśli potrzebujesz wersji 32-bitowej.

Działa w systemach: Windows Vista/7/8/10
Licencja: bezpłatny (BSD License)

Languages: Chinese, Czech, Danish, English, French, German, Greek, Icelandic, Italian, Japanese, Korean, Polish, Portuguese, Russian, Spanish, Swedish.

Exit mobile version