DopeCoin – Wallet 4.1.0 portable

DopeCoin

DopeCoin to cyfrowa waluta, kolejna już w kategorii „Kryptowaluta”, podobna do Bitcoin, zaprojektowana dla entuzjastów marihuany. Waluta została utworzona w styczniu 2014 r., a ostatnio ponownie uruchomiona, jako DopeCoin Gold w styczniu 2017 r.
Tak przedstawiają ją twórcy:
Naszą misją jest dostarczanie przemysłowi o wartości miliarda dolarów alternatywnych środków płatniczych i reklamowych. Dziękujemy za przyłączenie się do przygody DopeCoin!

DopeCoin to internetowa sieć finansowa i waluta, za pomocą której ludzie mogą wysyłać płatności między osobami. Jest bardzo podobny do Visa i PayPala, jednak nie jest czyjąś własnością, ani nie są czerpane zyski przez jakąkolwiek osobę lub firmę.
Nikt nie jest właścicielem, ani nie kontroluje sieci DopeCoin, bo działa ona w strukturze peer-to-peer wykorzystując setki komputerów na całym świecie do tworzenia swojej infrastruktury online.
Możesz wysyłać lub odbierać DopeCoin, generując adres z portfela lub wymiany monet. Po prostu skopiuj i wklej adres, który chcesz wysłać lub odebrać i wszystko gotowe.

Wszystkie transakcje DopeCoin są trwałe i nieodwracalne. Upewnij się, że jesteś absolutnie pewien, gdzie przesyłasz swoje DopeCoiny, ponieważ po wykonaniu transakcji nie można cofnąć transakcji. Wysyłając duże ilości DopeCoin zawsze zaleca się wysłanie najpierw małej transakcji testowej, aby potwierdzić, że wszystko jest w porządku.
Transakcje DopeCoin są wykonywane niemal natychmiast i można je uznać za autentyczne w ciągu minuty po wysłaniu. Po wysłaniu transakcji DopeCoin zaczyna być potwierdzana przez sieć w ciągu 10 minut. W przypadku większych transakcji (1K+) zaleca się odczekać 6 potwierdzeń przed uznaniem transakcji za całkowicie nieodwracalną.
Otrzymujesz nagrodę za posiadanie DopeCoin’s, otrzymując bonus w wysokości 5%. Wszystko, co musisz zrobić, to po prostu mieć swoje DopeCoiny w portfelu i mieć otwarty portfel, aby otrzymać bonus.

Działa w systemach: Windows 7/8/10
Licencja: bezpłatny (freeware)

Languages: Arabic, Catalan, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Croatian, Czech, Danish, Dutch, English, Esperanto, Farsi, Finnish, French, French (Canada), Galego, Georgian, German, Greek, Hebrew, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Lithuanian, Norwegian (Bokmal), Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Romanian, Russian, Slovak, Slovenian, Spanish, Spanish (Chile), Spanish (Dominikana), Swedish, Turkish, Ukrainian.

You may also like...