Duplicate File Eraser to jedna z wielu aplikacji na rynku stworzonych w celu usuwania duplikatów plików i zwolnienia miejsca na dysku komputera. Program skanuje komputer użytkownika w poszukiwaniu duplikatów plików przy użyciu różnych algorytmów i niestandardowych ustawień wyszukiwania.
Musimy wybrać katalogi, które mają być skanowane w poszukiwaniu duplikatów, podczas gdy więcej opcji jest wyświetlanych w osobnym panelu. Można na przykład uwzględnić ukryte pliki, pliki systemowe, podfoldery, a nawet określić typy plików do sprawdzenia.

Cechy aplikacji Duplicate File Eraser :
-szybkie porównywanie plików CRC32, MD5, SHA1
-obsługa wielu platform
-program przenośny
-dostępny w wersjach 32-bitowych i 64-bitowych
-wielojęzyczny interfejs.

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10 /32 i 64-bit/
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz /.zip/ (1,2 MB / 1,5 MB) – Windows + Linux + Mac OS X Spolszczenie /Polish lang/
Po rozpakowaniu plik Polish.lang wrzucamy do: Duplicate_File_Eraser > Windows. Po uruchomieniu programu klikamy File > Language > Polish. Jest małe utrudnienie, bo po każdym uruchomieniu programu trzeba ustawiać język.
Brak wersji instalacyjnej.
Języki / Languages:
Bulgarian, English, German, Italian + Polish.
Zrzuty ekranu / Screenshots
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2018/02/Duplicate_File_Eraser_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2018/02/Duplicate_File_Eraser_icon256-150x150.pngzbymalMenedżery plikówDuplicate File Eraser,Duplicate File Eraser portable,Duplikaty,szukanie duplikatów
Duplicate File Eraser to jedna z wielu aplikacji na rynku stworzonych w celu usuwania duplikatów plików i zwolnienia miejsca na dysku komputera. Program skanuje komputer użytkownika w poszukiwaniu duplikatów plików przy użyciu różnych algorytmów i niestandardowych ustawień wyszukiwania. Musimy wybrać katalogi, które mają być skanowane w poszukiwaniu duplikatów, podczas gdy...