Efficient Diary jest wieloplatformowym, łatwym w użyciu i wydajnym elektronicznym pakietem oprogramowania do przechowywania pamiętników, który pozwala przechowywać dziennik na komputerach lub telefonach komórkowych. Ma wbudowany potężny edytor dokumentów podobny do aplikacji Microsoft Word, który można wykorzystać do napisania pamiętnika. Możemy wstawiać zdjęcia, emotikony, tabele itp., aby dziennik był bardziej kolorowy.
Posiada funkcje wyszukiwania pełnotekstowego, dzięki czemu można szybko znaleźć interesujące nas informacje, może importować i eksportować pliki do programów Word czy Notepad oraz może wydrukować nasze wspomnienia.
Synchronizację danych między komputerami i telefonami komórkowymi wykonamy zaledwie w 4 krokach zapisując pamiętnik w dowolnym miejscu i czasie.
Nie musimy się martwić, że przez pomyłkę usuniemy ważne informacje, bo funkcje tworzenia kopii zapasowych i przywracania mogą pomóc w wygodnym zapisywaniu i migracji danych.

Charakterystyczne cechy programu Efficient Diary:
-całkowicie za darmo
-ustawianie hasła, aby otworzyć plik
-wsparcie kosza (możemy odzyskać pamiętnik, który został usunięty przez pomyłkę)
-łatwy w obsłudze
-wyszukiwanie pełnotekstowe
-10 różnych stylów interfejsu
-wielojęzyczny.

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10 /32 i 64-bit/
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz /.zip/ (20 MB / 56 MB)
Wersja instalacyjna: pobierz /.exe/

Android ; iOS

Arabic, Armenian, Bulgarian, Chinese (Simpl.), Chinese (Trad.), Croatian, Czech, Dannish, Dutch, English, Farsi, Finnish, French, German, Greek, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Lithuanian, Norwegian, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazilian), Russian, Slovak, Slovenian, Spanish, Swedish, Thai, Turkish, Ukrainian.
Zrzuty ekranu / Screenshots
https://i2.wp.com/portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/11/Efficient_Diary_icon256.png?fit=256%2C256&ssl=1https://i2.wp.com/portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/11/Efficient_Diary_icon256.png?resize=150%2C150&ssl=1zbymalNotatkiOrganizeryDzienniki,Efficient Diary,Efficient Diary portable,pamiętniki
Efficient Diary jest wieloplatformowym, łatwym w użyciu i wydajnym elektronicznym pakietem oprogramowania do przechowywania pamiętników, który pozwala przechowywać dziennik na komputerach lub telefonach komórkowych. Ma wbudowany potężny edytor dokumentów podobny do aplikacji Microsoft Word, który można wykorzystać do napisania pamiętnika. Możemy wstawiać zdjęcia, emotikony, tabele itp., aby dziennik był...