Efficient Lady’s Organizer to wieloplatformowy pakiet do zarządzania informacjami osobistymi, stworzony specjalnie dla pań. Ma modny i ładny interfejs. Wiele funkcji, takich jak zarządzanie czasem, menedżer kontaktów, planista, przypomnienie, pamiętnik, notatnik, menedżer haseł i nie tylko, które są zintegrowane w jednym pakiecie.
Program oferuje różnorodne style interfejsu, wszystkie zaprojektowane dla kobiet. Wybieraj spośród walentynek, różu, lata i wiosny lub wybierz bardziej stonowany interfejs, który pasuje do Twoich upodobań. Może zarządzać twoimi spotkaniami, zadaniami, harmonogramami, kontaktami, notatkami, dziennikami, hasłami i innymi. Może zakończyć synchronizację między komputerami i telefonami komórkowymi w 4 krokach i zarządzać informacjami w dowolnym miejscu i czasie.
Wbudowana wyszukiwarka jest równie prosta, jak wyszukiwarka Google i szybko znajduje informacje przechowywane w notatkach, dziennikach, kontaktach lub w dowolnym miejscu w bazach danych programu.
Efficient Lady’s Organizer ma edytor tekstów, którego interfejs jest podobny do programu Microsoft Word. Użyj go do zapisywania wpisów w dzienniku, notatek i komentarzy.
Program zawiera “Kosz”, jednak nie musisz się martwić, że przez pomyłkę możesz usunąć ważne informacje. Funkcje kopii zapasowych i przywracania mogą pomóc w wygodnym zapisywaniu i migrowaniu danych. Oprogramowanie przechowuje wszystkie poufne informacje, np. hasła, w formacie zaszyfrowanym.

Program ma wersję płatną z bardziej rozbudowanymi funkcjami – porównanie.

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)
Strona domowa
Pobierz /.zip/ (25 MB / 56 MB)
Wersja instalacyjna: pobierz /.exe/

Języki / Languages: Arabic, Armenian, Bulgarian, Chinese (Simpl.), Chinese (Trad.), Croatian, Czech, Dannish, Dutch, English, Farsi, Finnish, French, German, Greek, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Lithuanian, Norwegian, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazilian), Russian, Slovak, Slovenian, Spanish, Swedish, Thai, Turkish, Ukrainian.

https://i2.wp.com/portable.info.pl/wp-content/uploads/2018/05/Efficient_Ladys_Organizer_icon256.png?fit=256%2C256&ssl=1https://i2.wp.com/portable.info.pl/wp-content/uploads/2018/05/Efficient_Ladys_Organizer_icon256.png?resize=150%2C150&ssl=1zbymalOrganizeryEfficient Lady's Organizer,Efficient Lady's Organizer portable,informacje osobiste,Kontakty,Notatnik,Organizery
Efficient Lady's Organizer to wieloplatformowy pakiet do zarządzania informacjami osobistymi, stworzony specjalnie dla pań. Ma modny i ładny interfejs. Wiele funkcji, takich jak zarządzanie czasem, menedżer kontaktów, planista, przypomnienie, pamiętnik, notatnik, menedżer haseł i nie tylko, które są zintegrowane w jednym pakiecie. Program oferuje różnorodne style interfejsu, wszystkie zaprojektowane dla...