Efficient Password Manager Free 5.60.559 portable

Efficient Password Manager

Z programem Efficient Password Manager nie musimy się martwić o zapamiętaniu wielu haseł. Jest to wydajny menedżer, który nie tylko pomoże w zapamiętywaniu ogólnych haseł, ale także zapamięta hasła rejestracyjne do logowania na stronach internetowych, kody rejestracyjne oprogramowania, hasła do kont e-mail, itp. Z programem zintegrowany jest losowy generator haseł.

Synchronizację między komputerami i telefonami komórkowymi wykonamy w 4 krokach, aby zarządzać informacjami w dowolnym miejscu i czasie.

Efficient Password Manager ma funkcje wyszukiwania pełnotekstowego, dzięki czemu można szybko znaleźć informacje wprowadzając je w polu tekstowym.
Nasze prywatne informacje są w pełni chronione poprzez główne hasło logowania, które jest szyfrowane przez nieodwracalny algorytm SHA, podczas gdy sama informacja o haśle jest szyfrowana za pomocą algorytmu 256-bitowego, którego siła szyfrowania należy do najwyższych na świecie.

Niektóre cechy programu Efficient Password Manager:

-trzeba pamiętać tylko jedno hasło
-łatwa synchronizacja danych na komputerach i telefonach komórkowych
-doskonały system bezpieczeństwa: ochrona hasłem i odzyskiwanie oraz tworzenie kopii zapasowych i przywracanie
-generator haseł pomaga tworzyć losowe hasła
-zarządzanie grupą
-wersja mobilna całkowicie darmowa
-10 różnych stylów interfejsu.

Istnieje bardziej rozbudowana wersja programu, która jest płatna.

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10 – 64 & 32-bit
Licencja: bezpłatny (freeware)

Languages: Arabic, Armenian, Bulgarian, Chinese (Simpl.), Chinese (Trad.), Croatian, Czech, Dannish, Dutch, English, Farsi, Finnish, French, German, Greek, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Lithuanian, Norwegian, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazilian), Russian, Slovak, Slovenian, Spanish, Swedish, Thai, Turkish, Ukrainian.

You may also like...