Efficient Reminder jest profesjonalnym, wieloplatformowym i łatwym w użyciu program przeznaczonym do zarządzania datami, spotkaniami i wydarzeniami. Z jego pomocą będzie można zapisać spotkania, zadziwiać dziewczynę podczas jej randki, zapłacić miesięczne rachunki w czasie i przygotować się na urodziny matek lub znajomych. Może również przypomnieć nam o nadchodzącym urlopie. Obsługuje ponad 30 języków i jest sprzedawany (wersja płatna) do ponad 100 krajów.
Można przeprowadzić synchronizację między komputerami i telefonami komórkowymi w 4 krokach i zarządzać harmonogramami w dowolnym czasie i wszędzie gdzie się będziemy znajdować.
Dostępnych jest wiele widoków kalendarza, takie jak widok dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny oraz widok listy, dzięki czemu można lepiej zarządzać i śledzić swoje spotkania i wydarzenia. Po dodaniu zdarzenia (spotkanie, raport itp.) program przypomni o nich w odpowiednim czasie.
Oferuje potężny edytor dokumentów podobny do programu Word, który może być używany do pisania komentarzy do wydarzeń.
Z tym oprogramowaniem nie musimy się martwić, że przez pomyłkę usuniemy ważne informacje. Funkcje tworzenia kopii zapasowych i przywracania mogą pomóc w zapisywaniu i migrowaniu danych.
Przenośna wersja przeznaczona jest do uruchamiania z dysku flash USB, dzięki temu możemy zarządzać swoimi przypomnieniami na różnych komputerach (na przykład w domu i w pracy) i nie musimy się martwić synchronizacją danych.

Niektóre cechy programu Efficient Reminder:
-określenie znaczenia każdego wydarzenia, z kolorowymi etykietami
-łatwe synchronizowanie danych pomiędzy komputerami i telefonami komórkowymi
-przypomnienia w odpowiednim czasie
-różne kalendarze (dzień, tydzień, miesiąc i rok)
-ustawianie powtarzających się zdarzeń i okresowe przypomnienia
-wersja mobilna jest bezpłatna.

Info
Istnieje wersja płatna programu – różnice.
Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz /.zip/ (20 MB / 56 MB)
Wersja instalacyjna: pobierz /.exe/

iOS

Android

Arabic, Armenian, Bulgarian, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Croatian, Czech, Dannish, Dutch, English, Farsi, Finnish, French, German, Greek, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Lithuanian, Norwegian, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazilian), Russian, Slovak, Slovenian, Spanish, Swedish, Thai, Turkish, Ukrainian.
Zrzuty ekranu / Screenshots
https://i2.wp.com/portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/04/Efficient_Reminder_icon256.png?fit=256%2C256&ssl=1https://i2.wp.com/portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/04/Efficient_Reminder_icon256.png?resize=150%2C150&ssl=1zbymalOrganizeryAndroid,Efficient Reminder,Efficient Reminder portable,Organizer,spotkania,wydarzenia
Efficient Reminder jest profesjonalnym, wieloplatformowym i łatwym w użyciu program przeznaczonym do zarządzania datami, spotkaniami i wydarzeniami. Z jego pomocą będzie można zapisać spotkania, zadziwiać dziewczynę podczas jej randki, zapłacić miesięczne rachunki w czasie i przygotować się na urodziny matek lub znajomych. Może również przypomnieć nam o nadchodzącym urlopie....