Efficient Sticky Notes 5.60.547 portable

6 komentarzy

 1. Paweł pisze:

  Nazwa programu nie ta, link teraz prowadzi do Efficient Calendar Free;) Opis i screeny są do http://www.efficientstickynotes.com/freeedition.htm. Jest jeszcze http://www.efficientnotes.com/freeedition.htm, bez notatek na Pulpicie.

  • zbymal pisze:

   Masz rację, to ja pokręciłem. A, bo narobili tych Efficientów, które niewiele się od siebie różnią…

   • Paweł pisze:

    Szybka reakcja i już ok. Racja, można się zamieszać z nimi, a w sumie mogłyby być podane jako jeden program do notatek (i tak podobne funkcje są w EfficientPIM i chyba innych większych tego samego producenta też).

 2. Okleina modyfikowana pisze:

  Dokładnie takich notatek szukałem! Proste, nie zajmują dużo pamięci – idealne miejsce dla notatek.

 3. nadie pisze:

  Kiedyś był to przydatny programik, mam na myśli starsze wersje. To, co obecnie jest proponowane w wersji free, to jakieś nieporozumienie. Obecna wersja jest tak okrojona, że z programu mało, co zostało. Nie polecam – no może jak ktoś ściągnie pierwsze wersje tego programu.

 4. Grzegorz pisze:

  Bardzo fajne jest to że dana notka pojawia się na pulpicie i jednocześnie go nie zaśmieca. Można to porównać do karteczek na lodówce z tym że notatki na pulpicie lepiej się dopasowują i nie zajmują tyle miejsca. Człowiek obecnie spędza dużo czasu przy komputerze i takie rozwiązanie może być trafne

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.