Efficient Sticky Notes Free, to program do tworzenia notatek na pulpicie. Możemy przeczytać ważne informacje w każdej chwili na ekranie. W ten sposób oszczędzamy czas na poszukiwania. Oprogramowanie umożliwia zmianę kolorów tła, można również dostosować wygląd czcionki i ustawić jako półprzezroczysty, tak że nie będzie w pełni zakrywać tła pulpitu i ikon.

Aby w pełni chronić swoją prywatność, oprogramowanie szyfruje hasła logowania, a także szyfruje pliki danych. Poza tym oferuje różne specjalne funkcje, takie jak zarządzanie karteczkami z podziałem na grupy, śledzenie w czasie tworzenia, ostatnie modyfikacje, dodawanie załączników. Efficient Sticky Notes Free posiada funkcję tworzenia kopii zapasowych wszystkich danych.

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10 (32 i 64-bit)
Licencja: bezpłatny (freeware)

Pobierz (20 MB / 53 MB)
Wersja instalacyjna: pobierz
Bulgarian, Chinese (Simpl), Chinese (Trad), Croatian, Czech, Dannish, Dutch, English, Farsi, Finnish, French, French (Canadian), German, Greek, Hungarian, Indonesian, Italian, Korean, Norwegian, Polish, Portuguese (Brazilian), Russian, Slovenian, Spanish, Swedish, Thai, Turkish, Ukrainian.
Zrzuty ekrany / Screenshots
https://i0.wp.com/portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/08/Efficient_Sticky_Notes_icon256.png?fit=256%2C256&ssl=1https://i0.wp.com/portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/08/Efficient_Sticky_Notes_icon256.png?resize=150%2C150&ssl=1zbymalNotatki64-bit,Efficient Sticky Notes Free,Karteczki,Notatki,Pulpit
Efficient Sticky Notes Free, to program do tworzenia notatek na pulpicie. Możemy przeczytać ważne informacje w każdej chwili na ekranie. W ten sposób oszczędzamy czas na poszukiwania. Oprogramowanie umożliwia zmianę kolorów tła, można również dostosować wygląd czcionki i ustawić jako półprzezroczysty, tak że nie będzie w pełni zakrywać tła...