Aplikacja Efficient To-Do List przeznaczona jest do zarządzania zadaniami i projektami na komputerach i telefonach komórkowych według koncepcji GTD (informacja poniżej). Sprawia, że ​​skupiamy się na pracy ustawiając znaczenie każdego zadania i śledzić postęp.
Dokłada wszelkich starań, aby pomóc nam w przestrzeganiu zasady “najważniejsze rzeczy pierwsze”, bo dobrze rozpoczęty projekt jest w połowie gotowy.
Synchronizację danych między komputerami i telefonami komórkowymi możemy wykonać w 4 krokach i zarządzać zadaniami w dowolnym miejscu i czasie.
Program zawiera wbudowany edytor dokumentów podobny do programu Microsoft Word, który może być używany do pisania komentarzy do zadań.
Nie musimy się martwić, że przez pomyłkę możemy usunąć ważne informacje. Funkcje tworzenia kopii zapasowych i przywracania mogą pomóc w wygodnym zapisywaniu i migracji danych.
Dzięki programowi Efficient To-Do List nasze życie będzie o wiele łatwiejsze, dzięki wydajnej i uporządkowanej liście zadań do zrobienia.

Info
GTD – Getting Things Done, dosł. doprowadzanie roboty do końca – popularna metoda organizacji zajęć, oparta na kolekcjonowaniu spraw i zarządzaniu listami zadań i projektów. Twórcą metody jest David Allen, który opisał ją w książce pt. Getting Things Done. The Art of Stress-Free Productivity, wydanej w 2001. W Polsce wydana w sierpniu 2006 pt. Sztuka efektywności. Skuteczna realizacja zadań (wydanie drugie: Getting Things Done, czyli sztuka bezstresowej efektywności, Onepress, Gliwice, 2008). /Wikipedia/

Niektóre cechy programu:
-priorytet zadań – bądź głównym planistą swoich zadań
-wyszukiwanie informacji szybko i łatwo
-łatwa synchronizacja danych na komputerach i telefonach komórkowych
-idea zarządzania GTD sprawia, że ​​skupiasz się na pracy
-śledzenie postępów w dowolnym momencie
-obsługa podzadań
-wersja mobilna jest darmowa
-obsługuje ponad 30 języków
-10 stylów interfejsu.

Program istnieje także w wersji płatnej z rozszerzonymi funkcjami.

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10 /32 i 64-bit/
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz /.zip/ (20 MB / 56 MB)
Wersja instalacyjna: pobierz /.exe/

Android ; iOS

Arabic, Armenian, Bulgarian, Chinese (Simpl.), Chinese (Trad.), Croatian, Czech, Dannish, Dutch, English, Farsi, Finnish, French, German, Greek, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Lithuanian, Norwegian, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazilian), Russian, Slovak, Slovenian, Spanish, Swedish, Thai, Turkish, Ukrainian.
Zrzuty ekranu / Screenshots
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/11/Efficient_To-Do_List_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/11/Efficient_To-Do_List_icon256-150x150.pngzbymalOrganizeryAndroid,Efficient To-Do List,Efficient To-Do List portable,Getting Things Done,GTD,lista zadań,Organizer,zarządzanie zadaniami
Aplikacja Efficient To-Do List przeznaczona jest do zarządzania zadaniami i projektami na komputerach i telefonach komórkowych według koncepcji GTD (informacja poniżej). Sprawia, że ​​skupiamy się na pracy ustawiając znaczenie każdego zadania i śledzić postęp. Dokłada wszelkich starań, aby pomóc nam w przestrzeganiu zasady 'najważniejsze rzeczy pierwsze', bo dobrze rozpoczęty projekt...