Efficcess jest w pełni funkcjonalnym i wieloplatformowym menedżerem informacji osobistych i jednym z najlepszy programów PIM (Personal Information Manager – zarządca informacji osobistej). Zawiera głównie takie funkcje jak zarządzanie czasem, kontaktami, pamiętnik, tworzenie notatek, menedżer haseł, itd. Możemy zarządzać danymi zgodne z procedurą: podać harmonogram -> przypomnieć co zrobić -> sprawdzić -> zrobić. Przez co życie będzie dużo łatwiejsze, niż kiedykolwiek przedtem. Poza tym program może pomóc synchronizować kontakty, zadania, terminy i notatki na różnych komputerach i telefonach komórkowych. Aplikacja jest menedżerem informacji, który poprawi efektywność i organizację naszego czasu.
Program Efficcess zarządza kontaktami, zadaniami, zdarzeniami, notatkami, hasłami na komputerach lub telefonach, łatwo synchronizuje, wykorzystuje i wyszukuje (według niektórych słów kluczowych można znaleźć informacje tylko jednym kliknięciem) na komputerach i telefonach komórkowych.
Za pomocą programu można zsynchronizować komputery i telefony komórkowe tylko w 4 krokach i zarządzać informacji w dowolnym czasie i gdziekolwiek jesteśmy. Dostępna jest funkcja, aby importować, eksportować lub drukować informacje w dowolnym momencie.
Pozwala także kodować informacje przez jeden z najlepszych algorytmów szyfrowania na świecie, ustawić hasło w celu ochrony danych, jak również odzyskać omyłkowo usunięte dane do kosza. Posiada wbudowany zaawansowany edytor dokumentów podobny do MS-Word, który będzie pomocny w realizowaniu zadań

Program występuje w wersji darmowej i płatnej, która oferuje o wiele więcej opcji. Różnice między nimi można zobaczyć na stronie producenta – LINK.

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10 /32 i 64-bit/
Licencja: bezpłatny (freeware)

Pobierz (24 MB / 62 MB)
Wersja instalacyjna: pobierz /.exe/

Android ; iOS

Arabic, Armenian, Bulgarian, Chinese (Simpl.), Chinese (Trad.), Croatian, Czech, Dannish, Dutch, English, Farsi, Finnish, French, French (Canadian), German, Greek, Hungarian, Indonesian, Italian, Korean, Norwegian, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazilian), Russian, Slovenian, Spanish, Swedish, Thai, Turkish, Ukrainian.
Zrzuty ekrany / Screenshots
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/02/Efficcess_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/02/Efficcess_icon256-150x150.pngzbymalOrganizery64-bit,Android,Efficcess,Efficcess Free,EfficientPIM Free,EfficientPIM Free portable,iOS,Kontakty,menadżer informacji osobistych,Organizer,PIM,terminy,Zadania
Efficcess jest w pełni funkcjonalnym i wieloplatformowym menedżerem informacji osobistych i jednym z najlepszy programów PIM (Personal Information Manager - zarządca informacji osobistej). Zawiera głównie takie funkcje jak zarządzanie czasem, kontaktami, pamiętnik, tworzenie notatek, menedżer haseł, itd. Możemy zarządzać danymi zgodne z procedurą: podać harmonogram -> przypomnieć co zrobić...