Site icon Portable info PL

Emby Theater 3.0.15 portable

Emby Theater to natywna aplikacja Windows dla Emby, serwera multimediów zaprojektowanego do organizowania, odtwarzania i przesyłania strumieniowego audio i wideo. Emby Server automatycznie konwertuje i przesyła strumieniowo Twoje multimedia w locie, aby odtwarzać je na dowolnym urządzeniu.

Zaprojektowany z myślą o typowym użyciu, nie będziesz musiał przeszukiwać biblioteki, aby znaleźć treści, które najprawdopodobniej chcesz obejrzeć w tej chwili. Ekran główny pokazuje rzeczy, które oglądałeś, ale jeszcze nie skończyłeś, najnowsze filmy, które nie były oglądane, następny odcinek wszystkich twoich aktualnych programów telewizyjnych i to, co jest teraz na żywo.
Gdy chcesz przejrzeć swoją bibliotekę, Emby Theatre sprawia, że jest to łatwizna. Zapewniając kilka sposobów na przeglądanie treści i bogate możliwości wyszukiwania, w mgnieniu oka znajdziesz to, czego szukasz.
Aplikacja Emby Theatre wykorzystuje również moc serwera, aby pomóc Ci znaleźć filmy do obejrzenia po raz pierwszy lub powtórnie. Przewodnik telewizyjny programu pomaga szybko i łatwo znaleźć to, czego szukasz.

Rozpoczęcie nagrywania wymaga tylko jednego kliknięcia przycisku, bez względu na to, czy nastąpi to wcześniej, czy podczas oglądania programu na żywo. Nagrania są uporządkowane na intuicyjnym wyświetlaczu, aby pomóc Ci w pełni wykorzystać możliwości rejestratora Emby.
Z łatwością odtwarzaj swoje ulubione albumy muzyczne, wykonawców, gatunki lub natychmiastowe miksy.

Zsynchronizuj swoje multimedia z chmurą, aby łatwo tworzyć kopie zapasowe, archiwizować i konwertować. Przechowuj swoje treści w wielu rozdzielczościach, aby umożliwić bezpośrednie przesyłanie strumieniowe z dowolnego urządzenia.

Emby Theatre ma swobodę przeglądania multimediów, podczas gdy odtwarzanie wymaga Emby Premiere (usługa płatna).

Portapps info:

Jeśli zainstalowałeś już Emby Theatre z oryginalnej konfiguracji, przenieś następujące pliki:

Następnie uruchom emby-theatre-portable.exe i usuń Emby Theatre z komputera.
Aby dokonać aktualizacji, wystarczy pobrać i zainstalować najnowszą przenośną konfigurację.
Jeśli chcesz korzystać z HDMI CEC, musisz zainstalować sterownik w app\cec\p8-usbcec-driver-installer.exe

Działa w systemach: Windows 7/8/10
Licencja: bezpłatny (GNU GPLv2)

Emby Server, Emby TV Apps, Emby Mobile Apps

Languages: Amharic, Arabic, Bengali, Bulgarian, Catalan, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Croatian, Czech, Danish, Dutch, English (GB & US), Estonian, Farsi, Filipino, Finnish, French, German, Greek, Gujarati, Hebrew, Hindi, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Kannada, Korean, Kurdish, Latvian, Lithuanian, Malay, Malayalam, Marathi, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Romanian, Rusian, Serbian, Slovak, Slovenian, Spanish, Swahili, Swedish, Tamil, Telugu, Thai, Turkish, Ukrainian, Vietnamese.

Exit mobile version