ESET Online Scanner to darmowy skaner antywirusowy pracujący w trybie online (wymagane połączenie z Internetem). Przeskanuje nasz komputer za pomocą jednego kliknięcia bez potrzeby instalowania ani dokonywania jakiejkolwiek rejestracji. Narzędzie dostępne jest w postaci lekkiej aplikacji dla systemu Windows i nie wymaga instalacji, dzięki czemu można je uruchomić nawet z pendrive’a.
Wykrywa znane i dotąd niezidentyfikowane wirusy, robaki, trojany, zagrożenia szpiegujące i inne złośliwe pliki, skanuje pliki skompresowane i ukryte zagrożenia. Sprawdza aplikacje uruchamiane równolegle z systemem (tzw. autostart), skanuje sektory startowe dysku i w ten sposób wykrywa zagrożenia, które uruchamiają się jeszcze przed startem systemu, skanuje pliki znajdujące się w rejestrze systemowym, leczy infekcje, w których do skutecznego usunięcia zagrożenia wymagane jest ponowne uruchomienie systemu oraz wykrywa potencjalnie niebezpieczne i niepożądane aplikacje.

ESET Online Scanner otrzymał najwyższe wyróżnienie BEST+++ przyznane przez redakcję AVLab w teście skanerów antywirusowych, wykrywając ponad 99,5% zagrożeń.

Skaner online wykrywa zagrożenia w systemie i usuwa je, ale nie chroni przed infekcją – taką ochronę zapewnia tylko program antywirusowy.

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz /PL/ (6,65 MB)
Brak wersji instalacyjnej.

Języki / Languages: multilanguage

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/03/ESET_Online_Scanner_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/03/ESET_Online_Scanner_icon256-150x150.pngzbymalBezpieczeństwo64-bit,ESET Online Scanner,ESET Online Scanner portable,robaki,skaner antywirusowy,skaner online,trojany,wirusy,zagrożenia szpiegujące,złośliwe pliki
ESET Online Scanner to darmowy skaner antywirusowy pracujący w trybie online (wymagane połączenie z Internetem). Przeskanuje nasz komputer za pomocą jednego kliknięcia bez potrzeby instalowania ani dokonywania jakiejkolwiek rejestracji. Narzędzie dostępne jest w postaci lekkiej aplikacji dla systemu Windows i nie wymaga instalacji, dzięki czemu można je uruchomić nawet...