EuroCheck to bardzo małe oprogramowanie, które sprawdza czcionki w systemie, drukarkę, klawiaturę i sam system operacyjny czy obsługuje symbol “Euro”.
Euro to nazwa wspólnej europejskiej waluty wprowadzonej w miejsce walut krajowych. W formie gotówkowej walutę euro wprowadzono do obiegu 1 stycznia 2002 roku. Jest prawnym środkiem płatniczym w 19 państwach tworzących w Unii Europejskiej strefę euro.
Eurocheck powstał we współpracy z niemieckim federalnym urzędem bezpieczeństwa w technice informacyjnej (Federal Office of Safety in the information technique).
Program jest darmowy, łatwy w użyciu i dostępny, między innymi, w języku angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, włoskim i polskim.

Info
Program ma błędy w tłumaczeniu i nie wyświetla polskich znaków.
Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz (232 KB / 276 KB)
Brak wersji instalacyjnej
Croatian, Dutch, English, French, Galician, German, Hungarian, Italian, Polish, Romanian, Spanish, Swedish.
Zrzuty ekranu / Screenshots
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/03/EuroCheck_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/03/EuroCheck_icon256-150x150.pngzbymalCzcionkiCzcionki,Euro,EuroCheck,EuroCheck portable
EuroCheck to bardzo małe oprogramowanie, które sprawdza czcionki w systemie, drukarkę, klawiaturę i sam system operacyjny czy obsługuje symbol 'Euro'. Euro to nazwa wspólnej europejskiej waluty wprowadzonej w miejsce walut krajowych. W formie gotówkowej walutę euro wprowadzono do obiegu 1 stycznia 2002 roku. Jest prawnym środkiem płatniczym w 19 państwach...