F-Secure KEY 4.6 portable

F-Secure KEY

F-Secure KEY menedżer haseł, który chroni i pamięta wszystkie Twoje hasła i kody PIN. Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się zapomnieć hasła, numeru identyfikacyjnego albo kodu PIN do karty kredytowej? Czy masz czasem problem z zalogowaniem się na stronie internetowej banku na urządzeniu przenośnym? Czy masz czasem problem z płatnością kartą kredytową? Z pomocą przychodzi Ci F-Secure KEY! Przechowuj wszystkie hasła w jednym bezpiecznym narzędziu do zarządzania hasłami i używaj ich szybciej i łatwiej, aby logować się w ulubionych usługach oraz bezpiecznie płacić w Internecie.

Program F-Secure KEY to menedżer haseł ze wszystkimi funkcjami:

– magazyn haseł: bezpiecznie przechowuj wszystkie hasła, loginy, adresy e-mail, kody PIN, dane karty kredytowej oraz dane logowania do usług bankowości internetowej
– utwórz hasła: twórz silniejsze hasła dla Twoich usług i kont
– automatyczne wypełnianie: automatycznie uzupełniaj hasła na stronach logowania w przeglądarce internetowej, aby przyspieszyć logowanie (Android, PC, Mac)
– wersję Premium: używaj produktu KEY gdziekolwiek jesteś i na dowolnym urządzeniu, korzystając z tego samego hasła głównego. Synchronizuj hasła w czasie rzeczywistym na wszystkich swoich urządzeniach. Ciesz się bezpieczeństwem. Musisz pamiętać tylko jedno hasło główne — KEY pamięta wszystkie inne hasła za Ciebie.

F-Secure KEY został przekształcony w F-Secure ID PROTECTION i jest płatny (od 124 zł do 169 zł w zależności od ilości urządzeń)

Działa w systemach: Windows 7/8/10
Licencja: bezpłatny (freeware)

Languages: English, French, German, Italian, Polish + 25

You may also like...