FCleaner, to bezpłatny program do czyszczenia i optymalizacji dysków twardych systemu Windows. Oprogramowanie wyszukuje i usuwa nieużywane i nieprawidłowe pliki, które zajmują miejsce na dysku. Narzędzie wykrywa i usuwa pliki pozostawione przez różne aplikacje. Ponadto aplikacja zawiera deinstalator programów z funkcjami: odinstaluj, napraw, aktualizuj, pomoc, strona www programu i usuń dany program. Posiada menedżera autostartu uruchamianych procesów podczas włączania systemu z funkcjami: wyłącz oraz usuń. W opcjach możemy ustawić jeden z pięciu rodzajów czyszczenia dysku, w zależności jak szybko i jak dokładnie chcemy, to zrobić. Najeżdżając na ikonę programu w trayu, program pokazuje nam wykorzystanie miejsca na naszych dyskach.
Pełną listę obsługiwanych aplikacji przez program można zobaczyć na stronie domowej FCleaner.

Info
Spolszczenie – po otwarciu programu klikamy na “Options“, a następnie “Get more languages...”. Po otwarciu się strony domowej FCleaner, klikamy na “Polish” i “Zapisz stronę jako…“. Plik “Polish.lng” wrzucamy do folderu z programem. W opcjach zaznaczamy “Polish” i po sprawie.

W wersji PAF postępujemy tak: Options > General Options > Language > Add.. i wskazujemy plik z językiem polskim w folderze programu, FCleanerPortable > App > FCleaner > lang > Polish.lng i Otwórz.

Działa w systemach: Windows 2003,XP,Vista,7
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz (1,16 MB / 2,57 MB) Pobierz /.paf / Spolszczenie
Wersja instalacyjna: pobierz
/inne / others/:   Albanian, Arabic, Bulgarian, Catalan, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Chinese (Taiwan), Croatian, Czech, Danish, Dutch, English, Finnish, French, German, Greek, Hebrew, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Norwegian, Polish, Portuguese (Brazil), Portuguese (Portugal), Russian, Slovak, Spanish, Spanish (Venezuela), Swedish, Turkish, Ukrainian, Vietnamese.
Zrzuty ekranu / Screenshots

FCleaner_1 FCleaner_2

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2012/05/FCleaner_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2012/05/FCleaner_icon256-150x150.pngzbymalPAFSystemoweCzyszczenie,Deinstalacja,FCleaner,FCleaner portable,Systemowe
FCleaner, to bezpłatny program do czyszczenia i optymalizacji dysków twardych systemu Windows. Oprogramowanie wyszukuje i usuwa nieużywane i nieprawidłowe pliki, które zajmują miejsce na dysku. Narzędzie wykrywa i usuwa pliki pozostawione przez różne aplikacje. Ponadto aplikacja zawiera deinstalator programów z funkcjami: odinstaluj, napraw, aktualizuj, pomoc, strona www programu i...