File Governor to zaawansowane narzędzie, które pozwoli odblokować zablokowane pliki i foldery w systemie. Jest on przydatny, gdy normalnie nie można tego zrobić, bo jest to spowodowane restrykcjami systemu operacyjnego dla plików aktualnie używanych.
To narzędzie może odblokowywać pliki i foldery używane przez inne programy, których nie można usunąć w tradycyjny sposób. “Zabije” procesy lub usunie pliki DLL.
Program bezpiecznie zamknie wszystkie otwarte uchwyty zablokowanych obiektów, aby usunąć zablokowane pliki i foldery. Po odblokowaniu pliku lub folderu będziemy mogli wymusić zamknięcie pliku, zmianę nazwy, usunięcie, itp.
Możemy usunąć pliki powodujące następujące błędy:
-“Plik źródłowy lub docelowy może być używany”
-“Nie można usunąć pliku: Odmowa dostępu”
-“Plik jest używany przez inny program lub użytkownika”.

File Governor firmy NoVirusThanks jest dobrą alternatywa dla programu Unlocker.

Uwaga
Możemy odblokować wszystkie zablokowane obiekty jednym kliknięciem myszy, ale należy zachować ostrożność, aby nie skasować plików, np. systemowych !!!

Program jest wolny od spyware, adware i innych szkodników, jest całkowicie bezpłatne dla każdego, w domu i w pracy.

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz /.zip/ (3,12 MB / 8,66 MB) Spolszczenie /Polish lang/ Plik z językiem wrzucamy do: filegovernor_portable > PORTABLE > x64 lub x86 > Langs.

Wersja instalacyjna: pobierz /.exe/
Armenian, Chinese (Traditional), English, German, Greek, Italian, Korean, Portuguese (Brazil), Russian, Swedish + Polish.
Zrzuty ekranu / Screenshots
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2018/02/FileGovernor_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2018/02/FileGovernor_icon256-150x150.pngzbymalSystemoweDLL,File Governor,File Governor portable,NoVirusThanks,NoVirusThanks File Governor,odblokowanie folderów,odblokowanie plików
File Governor to zaawansowane narzędzie, które pozwoli odblokować zablokowane pliki i foldery w systemie. Jest on przydatny, gdy normalnie nie można tego zrobić, bo jest to spowodowane restrykcjami systemu operacyjnego dla plików aktualnie używanych. To narzędzie może odblokowywać pliki i foldery używane przez inne programy, których nie można usunąć w...