FlixBus 2023 online

FlixBus

Zielonymi autobusami FlixBus możesz łatwo, wygodnie i ekologicznie podróżować po całej Europie, Stanach Zjednoczonych i Brazylii. Globalna sieć FlixBus oferuje obecnie 400 000 połączeń dziennie do ponad 3000 destynacji w 39 krajach. Wystarczy wybrać z szerokiej oferty dogodne połączenie i w przystępnych cenach odkrywać świat.

Wyjazdy weekendowe i wakacyjne
Chcesz odwiedzić rodzinę? Planujesz wypad do jednej z europejskich stolic? A może potrzeba Ci po prostu odrobinę odpoczynku i chcesz się powylegiwać na plaży? Dzięki naszej przejrzystej i intuicyjnej platformie do rezerwacji od Twojej podróży FlixBusem dzieli Cię zaledwie jedno kliknięcie. Kup bilet online lub za pomocą naszej aplikacji FlixBus. Wystarczy tylko wybrać miejsce, do którego pragniesz się wybrać. Nasza sieć połączeń obejmuje między innymi: Polskę, Niemcy, Austrię, Holandię, Francję, Belgię, Chorwację, Włochy, Danię, Szwecję, Węgry, Czechy i wiele innych! Polub nasz fanpage na Facebooku, by mieć zawsze najświeższe informacje na temat otwarcia nowych połączeń oraz naszych promocjach.

Usługi oferowane przez FlixBusa
Czego możesz oczekiwać podczas podróży FlixBusem? Oferujemy bezpłatne Wi-Fi, zagwarantowane miejsce siedzące, bezpłatną rezerwację i zmianę rezerwacji, bezpieczeństwo płatności oraz gniazdka elektryczne. Wszystkie nasze autokary są również wyposażone w toaletę oraz miejsca z dodatkową przestrzenią na nogi, dzięki czemu nie będziesz musiał robić niepotrzebnych postojów i dotrzesz do celu tak szybko, jak to możliwe.

Zgodnie z mottem FlixBusa „Podróżuj zielono!“, wybierając nasze autobusy, decydujesz się na środek transportu najbardziej przyjazny środowisku. Autobusy FlixBusa wyróżniają się przykładnym bilansem emisji dwutlenku węgla i wydzielają go mniej na każdym kilometrze podróży.

Cechy aplikacji FlixBus:
 • Rezerwowanie przejazdów
  Dzięki danym zapisanym w Twojej aplikacji możesz wybrać połączenie i szybko zarezerwować bilet, bez konieczności ponownego ich uzupełniania.
 • Twoje bilety
  Koniec z papierkowym chaosem i drukowaniem biletów. Przy odprawie możesz pokazać bilet zapisany w Twojej aplikacji, a potem usiąść wygodnie w autobusie i cieszyć się podrożą.
 • Wyjątkowe promocje
  Otrzymuj natychmiastowo informacje o naszych kodach rabatowach i wyjątkowych promocjach!
 • Bieżące informacje
  Z aplikacją wszystkie ważne informacje na temat Twojej podróży będą zawsze w Twoim telefonie. Wystarczy, że upoważnisz nas do wysyłania wiadomości na temat opóźnień, zmian przystanków oraz innych ważnych informacji dotyczących Twojej podróży.
 • Usługi
  Biuro rzeczy znalezionych, najczęściej zadawane pytania lub kontakt. Z chęcią udzielimy Ci dalszej pomocy w zakresie naszych usług.
 • Twój przystanek
  W aplikacji możesz nie tylko zobaczyć, gdzie znajduje się Twój przystanek, ale także sprawdzić, jak do niego dotrzeć dzięki funkcji nawigacji.
 • Gdzie jest mój FlixBus?
  Na bieżąco sprawdzaj gdzie dokładnie znajduje się Twój FlixBus i otrzymuj na bieżąco informacje dotyczące odjazdu.

Działa w systemach: wieloplatformowy
Dostęp do Internetu
Licencja: bezpłatny (freeware)

Languages online: Albanian, Bosnian, Bulgarian, Catalan, Chinese, Croatian, Czech, Danish, English, Estonian, French, German, Hungarian, Italian, Latvian, Lithuanian, Macedonian, Nederlands, Norwegian (Bokmal), Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Serbian, Slovak, Slovenian, Spanish, Swedish, Turkish, Ukrainian.

You may also like...