Site icon Portable info PL

ghostwriter 2.0.2 portable

ghostwriter to całkowicie darmowy edytor tekstu dla systemów Windows i Linux dla Markdown, który jest formatem znaczników zwykłego tekstu stworzonym przez Johna Grubera. Ghostwriter zapewnia relaksujące, wolne od rozpraszania środowisko pisania, bez względu na to, czy Twoim dziełem będzie następny post na blogu, szkolne wypracowanie czy powieść. Zapewnia ten sam styl i funkcjonalność, co wiele innych znanych edytorów dla systemów Windows i Linux, czy stylowy edytor Mac OS X Markdown.

Markdown – język znaczników przeznaczony do formatowania tekstu. Został stworzony w celu jak najbardziej uproszczonego tworzenia i formatowania tekstu. Markdown został oryginalnie stworzony w Perlu, później dostępny w wielu innych. Jest rozpowszechniany na licencji BSD i jest dostępny jako wtyczka do kilku systemów zarządzania treścią. Jednym z celów Markdown jest to, że oryginalny formularz jest łatwy do odczytania bez dalszej konwersji. Z tego powodu typy znaczników, które są powszechnie używane w zwykłym tekście i wiadomościach e-mail, zostały użyte, jako elementy znaczników.

Funkcje programu ghostwriter:

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10 – 64-bit
Licencja: bezpłatny (GNU GPLv3)

vs-ghostwriterfork dla ghostwriter x64 dla systemu Windows /Michel Olvera – GitHub/

Panel „Preferencji” nie jest przetłumaczony na język polski

Languages: Arabic, Chinese, Czech, Dutch, English, French, German, Italian, Japanese, Norwegian, Polish, Portuguese (Brazil), Russian, Spanish.

Exit mobile version