Google Web Designer to zaawansowana aplikacja internetowa, która umożliwia projektowanie i tworzenie reklam HTML5 oraz innych materiałów internetowych. Zawiera zintegrowany interfejs wizualny oraz interfejs do pracy z kodem. Materiały powstają dzięki narzędziom do rysowania, dodawania tekstu i pracy z obiektami 3D w widoku projektu. Można też animować obiekty i wywoływać zdarzenia na osi czasu. Gdy wszystkie elementy znajdą się w projekcie, Google Web Designer generuje przejrzysty, zrozumiały dla człowieka kod HTML5, CSS3 i JavaScript.

Google Web Designer udostępnia bibliotekę komponentów, które pozwalają dodawać do stron internetowych i reklam galerie obrazów, filmy, mapy oraz różne inne funkcje.

Widok kodu umożliwia tworzenie plików CSS, JavaScript i XML. Funkcje podświetlania składni i autouzupełniania ułatwiają pisanie kodu i zmniejszają liczbę błędów.

Google Web Designer może działać offline, ale dostęp do internetu jest wymagany podczas pierwszego uruchomienia po pobraniu, instalowania aktualizacji i korzystania z pomocy. Połączenie internetowe jest też potrzebne do zapisywania dokumentów na Dysku Google i publikowania reklam bezpośrednio w DoubleClick Studio.

Info
Domyślnie Google Web Designer wybiera właściwą wersję językową na podstawie ustawień regionalnych systemu operacyjnego komputera. Jeśli chcesz ustawić inny język, w menu “Pomoc” kliknij “Język”, a potem wybierz go z menu.
Uwaga
Wymagania: procesor Intel Pentium 4 lub nowszy, pamięć 2 GB (zalecane 4 GB), rozdzielczość ekranu 1280×1024 lub więcej, rozmiar okna aplikacji 1024×768 lub więcej.
Działa w systemach: Windows 7 i 8
Licencja: bezpłatny (freeware)

Pobierz (47,5 MB / 107 MB)
Wersja instalacyjna: pobierz

Zmiany w wersji: link

Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Dutch, English, German, French, Italian, Polish, Portuguese (Brazil), Russian, Spanish, Turkish + 3 (?)
Zrzuty ekranu / Screenshots
Google_Web_Designer_1Google_Web_Designer_2Google_Web_Designer_3Google_Web_Designer_4
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2014/12/Google_Web_Designer_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2014/12/Google_Web_Designer_icon256-150x150.pngzbymalTworzenie stron internetowychCSS,CSS3,Google Web Designer,Google Web Designer portable,HTML5,Javascript,Narzędzia dla webmasterów,obiekty 3D,tworzenie reklam,XML
Google Web Designer to zaawansowana aplikacja internetowa, która umożliwia projektowanie i tworzenie reklam HTML5 oraz innych materiałów internetowych. Zawiera zintegrowany interfejs wizualny oraz interfejs do pracy z kodem. Materiały powstają dzięki narzędziom do rysowania, dodawania tekstu i pracy z obiektami 3D w widoku projektu. Można też animować obiekty i...