HERE WeGo 2024 online

HERE WeGo

HERE WeGo to internetowa usługa mapowania i nawigacji, obsługiwana przez firmę HERE Technologies i pierwotnie opracowana przez firmę Nokia. W 2013 roku firma wydała tę internetową aplikację mapową dla Windows Phone i World Wide Web, jako ulepszoną wersję Nokia Maps. Firma HERE Technologies wypuściła aplikację HERE Maps na platformę Android 10 grudnia 2014 r., a później na iOS 11 marca 2015 r. Firma zmieniła nazwę produktu na HERE WeGo w lipcu 2016 r. Jest domyślnym dostawcą usług map dla Amazon Fire na tablety i smartfony. HERE WeGo opiera się na platformie HERE, w pełni zintegrowanej platformie danych o lokalizacji. Firma HERE Technologies dostarczyła swoje dane wewnętrzne, w tym widoki satelitarne, dane o ruchu drogowym i inne usługi lokalizacyjne. Mapy są aktualizowane co dwa lub trzy miesiące. Może być alternatywą dla Google Maps.

Nie przejmuj się podróżą i bez wysiłku docieraj do celu, niezależnie od tego, w jaki sposób chcesz to zrobić. Dojdź do niego pieszo dzięki jasnym wskazówkom. Skorzystaj z transportu publicznego w ponad 1900 miastach na całym świecie. Możesz też skorzystać ze szczegółowej nawigacji z dokładnymi wskazówkami dojazdu i pojechać samochodem. Aplikacja pozwala nawet wyszukać parking w pobliżu celu i poprowadzi Cię bezpośrednio do niego.

Często odwiedzasz te same miejsca? Zapisz je w kolekcji, aby utrzymać porządek i łatwiej je znajdować. Dzięki skrótom możesz też uzyskiwać wskazówki dotarcia do nich jednym kliknięciem. Musisz gdzieś się zatrzymać lub chcesz jechać konkretną drogą? Wystarczy, że dodasz punkty nawigacyjne do tras, a aplikacja HERE WeGo odpowiednio Cię poprowadzi.
HERE WeGo pokaże alternatywy, gdy nastąpią opóźnienia. Za sprawą informacji o ruchu ulicznym i transporcie publicznym przekazywanych na żywo, co umożliwi Ci dalsze przemieszczanie się, niezależnie od tego, co się wydarzy.

Chcesz zaoszczędzić dane komórkowe i nie zgubić drogi nawet wtedy, gdy w podróży utracisz połączenie internetowe? Pobierz mapę regionu, kraju lub kontynentu i dotrzyj do celu całkowicie w trybie offline.

Atykuły o aplikacji:
Najlepsze mapy i nawigacja na rynku? Zdaniem analityków jest coś lepszego niż Mapy Google
HERE to najlepsza nawigacja na świecie. Sprawdziłem, czy warto jej używać
Najlepsza nawigacja to… nie Mapy Google, a przynajmniej tak uważają analitycy

Więcej opcji HERE WeGo to:
  • Posiada mapy offline Stanów Zjednoczonych, Niemiec, Francji, Hiszpanii, Australii i ponad 100 innych państw.
  • Więcej sposobów podróżowania, np. rower i car-sharing
  • Usługi, z których możesz korzystać w podróży, np. rezerwacje hoteli i parking
  • Znajdowanie miejsc interesujących dla wielu osób i organizowanie podróży z innymi osobami
  • Oraz wiele innych możliwości.

Działa w systemach: wieloplatformowy
Dostęp do Internetu + rejestracja
Licencja: bezpłatny (freeware)

Ustawienie języka na stronie internetowej:

Languages online: Bulgarian, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, Danish, English (UK & US), Filipino, Finnish, French, German, Greek, Hungarian, Indonesian, Italian, Malay, Netherlands, Norwegian (Bokmal), Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Romanian, Russian, Serbian, Spanish, Swedish, Turkish, Vietnamese + 3.

You may also like...