HLSW, czyli Half-Life Server Watch, jest programem do podglądu statusu serwerów gry jak i ich zdalnej administracji przy użyciu rcon. Początkowo tylko pod Half-Life, dzisiaj oferuje support dla wielu gier, bazujących na Half-Life, Half-Life 2, Quake, Unreal Tournament i wielu innych.
HLSW pozwala graczom nie tylko wyszukiwać serwery i łączyć się z nimi w łatwy sposób, ale także umożliwia administratorom zdalne monitorowanie ich serwerów.
Lista obsługiwanych gier HLSW stale się powiększa, a coraz więcej gier ma pełną obsługę rcon, pozwalając administratorowi nie tylko na zdalne monitorowanie serwerów, ale także na administrowanie nimi bez konieczności dołączania do serwera gry.
Oprócz tego, że jest potężnym narzędziem do przeglądania i administrowania serwerem, zawiera również zintegrowaną funkcję komunikatora, umożliwiającą użytkownikom tworzenie listy znajomych i czatowanie za pośrednictwem narzędzia lub po prostu zobaczenie gdzie grają ich przyjaciele i może dołączyć do nich.
Oprócz tego HLSW udostępnia wskaźnik statusu pozwalający użytkownikom reklamować swój profil w dowolnym miejscu. Banery są konfigurowalne w różnych rozmiarach i skórkach oraz mogą być łatwo osadzone na forach i stronach internetowych. Grafika pokazuje ulubione gry użytkownika i serwer gry, na którym aktualnie gra. Wystarczy jedno kliknięcie na baner, aby inni użytkownicy mogli dołączyć lub dodać Cię do swojej listy znajomych.

Jak działa HLSW?
HLSW jest jednym z niewielu narzędzi do ustanowienia własnego serwera głównego, co oznacza, że ​​HLSW jest w pełni odpowiedzialny za sprawdzanie wszystkich obsługiwanych gier pod kątem listy serwerów gier, a także za utrzymywanie listy aktywnych serwerów gier.
W rezultacie HLSW jest niezwykle szybki, zaczyna od zapytania o nasze serwery, zamiast pytania o konieczność samodzielnego odświeżania i filtrowania serwerów. Oprócz tego HLSW umożliwia administratorom rejestrowanie się w HLSW, dzięki czemu można łatwo znaleźć osoby odpowiedzialne za każdy zarejestrowany serwer.

HDLS.pl: Podstawowy tryb pracy pokazuje nam to samo, co wiele różnych podobnych programów albo statusów serwera poprzez WWW. Widzimy więc nazwę, mod, zabezpieczenia hasłem, itp. oraz listę graczy z ich wynikami i czasem grania. Jest to rola czysto informacyjna, wystarczająca dla zwykłego gracza, chcącego rozpoznać teren przed grą.
HLSW dopiero po ustawieniu hasła dostępu rcon ujawnia swoje pełne możliwości. Mamy wtedy kontrolę nad serwerem i nie jesteśmy zmuszeni odpalać SSH, remote desktop, grę, aby coś na nim zmienić poprzez wpisywanie w konsoli czasem zawiłych komend, często przerywając w ten sposób grę na serwerze, ku niezadowoleniu graczy. /więcej/

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Wersja portable testowana na systemach Windows 7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz /.7z Portapps/ (5,9 MB / 44 MB)
Wersja instalacyjna: pobierz /.exe/

Języki / Languages: Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, Danish, Dutch, English, Finnish, French, German, Hungarian, Norwegian (Bokmal), Polish, Portuguese, Russian, Slovak, Spanish (Argentinian), Swedish, Turkish.

https://i0.wp.com/portable.info.pl/wp-content/uploads/2018/06/HLSW_icon256.png?fit=256%2C256&ssl=1https://i0.wp.com/portable.info.pl/wp-content/uploads/2018/06/HLSW_icon256.png?resize=150%2C150&ssl=1zbymalHobby-Ogródgra,Gry,HLSW,HLSW portable,rcon,serwery gier
HLSW, czyli Half-Life Server Watch, jest programem do podglądu statusu serwerów gry jak i ich zdalnej administracji przy użyciu rcon. Początkowo tylko pod Half-Life, dzisiaj oferuje support dla wielu gier, bazujących na Half-Life, Half-Life 2, Quake, Unreal Tournament i wielu innych. HLSW pozwala graczom nie tylko wyszukiwać serwery i łączyć...