Hooker jest niewielkim, skutecznym i łatwym w obsłudze programem monitorującym aktywność klawiatury oraz wszystkich operacji wykonywanych za pomocą metody “przeciągnij i upuść”. Pozwala na przechwytywanie wszystkich naciśnięć klawiszy dokonanych przez użytkownika, w tym wszelkich zmian w schowku. Aktualnie aktywna nazwa procesu i tytuł okna mogą być rejestrowane i używane do filtrowania przechwyconych danych. Wspiera Unicode (komputerowy zestaw znaków mający w zamierzeniu obejmować wszystkie pisma używane na świecie), więc znaki generowane w dowolnym języku będą rejestrowane poprawnie, nawet łącząc klucze, takie jak akcenty.

Zaawansowany system rejestrowania może okresowo zapisywać całą aktywność w pliku dziennika, wysyłać pocztą e-mail lub przesłać na serwer FTP. Program jest całkowicie ukryty podczas normalnej pracy i jest dostępny tylko przy użyciu tajnej kombinacji klawiszy (CTRL+SHIFT+ALT+F12 i poprawnego hasła w wersji “Pro”).
Użytkownik może okresowo zapisywać raport lub zrobić to po zamknięciu aplikacji.

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny /bez zastosowań komercyjnych/ – Free version for non-commercial useAplikacja może zostać oznaczona jako niebezpieczna i zablokowana przez niektóre oprogramowanie antywirusowe. W takim przypadku należy go dodać do listy wykluczeń, aby móc uruchomić. Po pobieraniu pliku, przy rozpakowywaniu zostaniemy zapytani o hasło (jest to słowo “hooker“), aby uniknąć potencjalnych ostrzeżeń.
Pobierz /.zip – English/ v. 3.4 Pobierz /.zip – Polish/ v. 3.3
Brak wersji instalacyjnej
Języki / Languages:
English, Polish.
Zrzuty ekranu / Screenshots
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/06/Hooker_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/06/Hooker_icon256-150x150.pngzbymalBezpieczeństwoKlawiatura,monitorowanie klawiatury
Hooker jest niewielkim, skutecznym i łatwym w obsłudze programem monitorującym aktywność klawiatury oraz wszystkich operacji wykonywanych za pomocą metody 'przeciągnij i upuść'. Pozwala na przechwytywanie wszystkich naciśnięć klawiszy dokonanych przez użytkownika, w tym wszelkich zmian w schowku. Aktualnie aktywna nazwa procesu i tytuł okna mogą być rejestrowane i używane...