HTC Home 3.0.621 portable

9 komentarzy

 1. jorge pisze:

  Jest kłopot ze spolszczeniem. Wrzucenie pliku pl-PL.hhpack do folderu aplikacji NIE powoduje pojawienia się w okienku Language możliwości wyboru języka polskiego.

  • zbymal pisze:

   Wszystko zrobiłem przed chwilą tak . jak napisałem w informacji powyżej i jest język polski. Wszystko wygląda, jak na zrzutach ekranu, które sa umieszczone powyżej.

 2. jorge pisze:

  Jest kłopot ze spolszczeniem. Wrzucenie pliku pl-PL.hhpack do folderu aplikanie NIE powoduje pojawienie się w okienku Language możliwości wyboru języka polskiego.

 3. Marek pisze:

  Dziala na XP. Mam XP i u mnie działa 🙂 Wersja portable jest na+stronie http://www.htchome.org/en/downloads/get/gvYGB+Spolszczenie: http://www.htchome.org/en/localizations/ Dodatki, ktore warto wrzucic: http://www.htchome.org/en/exts/
  Nie polecam dodatku TheWeatherChannel, poniewaz jak sie go wybierze to program przestaje dzialac. Trzeba recznie usunac plik z tym+dodatkiem i zaczyna dzialac.

 4. nadie pisze:

  Witam!
  Ta wersja programu jest dla Windows Vista i Windows 7 (32 i 64 bit). Jak podaje producent, może działać w innych systemach, ale tego nie gwarantuje. U mnie w XP nie działa.

 5. arczi pisze:

  Według moich obserwacji w miarę dokładną pogodę dla Polski wskazuje Foreca, którą trzeba ustawić w ustawieniach Widgeta.

 6. nadie pisze:

  Wgrałem wersję portable i też jest dobrze.
  To ja już nic nie rozumiem.

 7. zbymal pisze:

  Powiem Ci, że używam go ponad rok i jest w miarę dobrze, a jak oczy cieszy…

 8. nadie pisze:

  Gadżet może i atrakcyjny, ale wskazania temperatury już nie. Wczoraj zainstalowałem wersję stabilną i co się okazało? – za oknem +3 a program -8 itd. Chyba coś tu nie gra.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.