Image Uploader 1.3.2 portable

Image Uploader

Image Uploader to program o otwartym kodzie źródłowym dla systemu Windows, który pozwala przesyłać obrazy, zrzuty ekranu lub dowolne inne pliki do ponad 30 różnych usług, które udostępniają hosting plików. Aplikacja jest mała, a zaskakuje szerokim zestawem funkcji i opcji dostosowywania dla wszystkich grup użytkowników.
Istnieje wiele witryn do udostępniania zdjęć, ale niektórzy użytkownicy nadal polegają na aplikacjach, które szybko przesyłają obrazy w trybie wsadowym do przechowywania w Internecie.
Obrazy możemy dodawać z pliku, folderu, łącza lub schowka i ponownie przesyłać. Łącza możemy skracać dzięki uprzejmości portali is.gd, clck.ru lub goo.gl. Image Uploader może przechwytywać ramki (w trybie pojedynczym lub wsadowym) z różnych formatów wideo, np. AVI, MPG, VOB, WMV, MKV, TS, MOV (zależy to od kodeków DirectShow zainstalowanych w systemie).

Zaleca się zainstalowanie pakietu K-Lite Codec Pack.

Opcja „Zrzut ekranu” działa dla całego ekranu, aktywnego okna, wybranego obszaru lub obiektu lub w trybie odręcznym.
Listę oczekujących zadań można wypełnić obrazami z dowolnej lokalizacji (w tym klatek wideo i zrzutów ekranu) przed przygotowaniem wszystkich do przesłania, gdzie można skonfigurować kilka ustawień, takich jak format wyjściowy (JPEG, PNG, GIF, auto), czy chcemy tworzyć miniatury, czy też nie (z tekstem lub bez).
Lista możliwych serwerów do przechowywania naszych obrazów jest długa i obejmuje: ImageShack, Picasa Web Albums, Imgur, Dropbox, serwery FTP, MediaFire, Rapidshare i Zippyshare. Niektóre z tych serwerów są również dostosowane do przesyłania plików w formatach innych niż fotografie.
Użytkownicy mogą tworzyć wiele profili, aby szybko zastosować ten sam zestaw opcji w wielu sesjach przesyłania zdjęć. Warto wspomnieć, że zdjęcia mogą być stemplowane znakami wodnymi i podpisami, a ich informacje EXIF  mogą być zachowane.

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10/11 – 64 & 32-bit
Licencja: bezpłatny /Apache License/

Languages: Croatian, English, Farsi, Romanian, Serbian, Swedish, Turkish, Ukrainian + Polish.

You may also like...