Site icon Portable info PL

Inoreader 13.2 online

Inoreader to platforma do czytania treści, która wykorzystuje moc RSS, aby pomóc Ci odkrywać, czytać i udostępniać to, co najlepsze w sieci. Nazywamy go czytnikiem treści, ponieważ wykracza poza tradycyjne użycie RSS i pozwala śledzić nie tylko wiadomości i posty na blogach, ale także kanały mediów społecznościowych, wyszukiwanie słów kluczowych i wiele więcej.

Platforma Inoreader ma już miliony użytkowników na całym świecie. Platforma internetowa jest uzupełniona aplikacjami mobilnymi na iOS, Android i Windows Phone, dzięki czemu użytkownicy mogą być na bieżąco ze swoimi treściami w podróży i synchronizować nieprzeczytane treści między wieloma urządzeniami.

Cechy platformy Inoreader:

W wersji darmowej (wyświetlają się reklamy) otrzymujemy opcje: maksymalna liczba kanałów 150, szukaj w swoich kanałach, spersonalizowany pulpit, słowa kluczowe, odtwarzacz podcastów (odtwórz w tle), słowa kluczowe Google i alerty o nowościach, zapisz do… (Pocket, Evernote, OneNote, Google Drive, Dropbox).
W wersjach płatnych jest o wiele więcej funkcji.
Wymaga założenia darmowego konta. Rejestracja poprzez e-mail, Facebook, Google lub Apple.

Działa w systemach: wieloplatformowy
Dostęp do Internetu
Licencja: bezpłatny z ograniczeniami (freemium)

Dodatki do przeglądarek: Google ; Firefox, Microsoft Edge

Portable /.zip/: jeśli chcecie mieć ten program w wersji przenośnej wykorzystajcie Web2Desk. Jest to narzędzie, które tworzy aplikacje komputerowe dla Twoich ulubionych witryn internetowych za pomocą jednego kliknięcia. Niezależnie od platformy (macOS, Linux, Windows) i jest za darmo! Pobierz aplikacje np. dla kanałów YouTube, mediów społecznościowych czy ulubionych witryn muzycznych. Na stronie wpisujemy adres URL witryny, nazwę aplikacji i wybieramy ikonę. Wpisujemy adres e-mail, na który ma być wysłana aplikacja (możemy ją pobrać bezpośrednio ze strony). Zaznaczamy też, jaki nas interesuje system komputerowy. Ostatnią czynnością jest kliknięcie „Utwórz aplikację komputerową (Create Desktop App)„.
Strona jest tylko w języku angielskim, a Web2Desk tylko do użytku osobistego ( do użytku biznesowego używaj Web2Desk Business).

Languages: Bulgarian, Catalan, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), English, French, German, Greek, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Nederlands (Dutch), Norwegian (Bokmal), Polish, Persian, Portuguese (Brazil), Russian, Slovak, Spanish, Spanish (Argentina), Turkish, Ukrainian, Vietnamese.

Exit mobile version