Program JavaRa służy do usuwania starych wersji środowiska Java Runtime i odnajduje nam najnowszą wersję w internecie.

JavaRa usuwa wszystkie pliki związane ze środowiskiem Javy z dysku twardego komputera i wpisy z rejestru systemowego.

Częste aktualizacje Javy powodują, że folder tej aplikacji bardzo powiększa swoje rozmiary zajmując cenne miejsce na naszym komputerze. Ten program jest lekarstwem na tę dolegliwość.

JavaRa jest pobierany wyłącznie na własne ryzyko. Producent programu SingularLabs nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikające z korzystania z tego programu komputerowego.

Uwaga
Program JavaRa wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek .NET Framework 2.0 lub wyżej.
Program JavaRa został odesłany na emeryturę
JavaRa został utworzony, ponieważ program aktualizujący Java nie usuwał starych i przestarzałych wersji, pozostawiając luki w zabezpieczeniach. Najnowsze wersje Java całkowicie odinstalowują przestarzałe i niebezpieczne wersje, z tą samą skutecznością co JavaRa.
Jako, że firma Oracle wzięła na siebie odpowiedzialność za ten problem, program JavaRa nie jest już potrzebny. Wydawca programu SingularLabs postanowił zaprzestać rozwoju programu i nie będzie już dostarczać aktualizacji definicji.
Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (GPL)
Pobierz  ( 180 KB / 976 KB )
Brak wersji instalacyjnej.
Chinese (Traditional), Czech, English, Finnish, French, German, Hungarian, Italian, Polish, Portuguese (Brasil), Russian, Spanish.
Zrzuty ekrany / Screenshots
JavaRa_1 JavaRa_2
https://i0.wp.com/portable.info.pl/wp-content/uploads/2014/04/JavaRa_icon256.jpg?fit=256%2C256&ssl=1https://i0.wp.com/portable.info.pl/wp-content/uploads/2014/04/JavaRa_icon256.jpg?resize=150%2C150&ssl=1zbymalSystemoweJava,JavaRa,JavaRa portable,Narzędzia,Systemowe
Program JavaRa służy do usuwania starych wersji środowiska Java Runtime i odnajduje nam najnowszą wersję w internecie. JavaRa usuwa wszystkie pliki związane ze środowiskiem Javy z dysku twardego komputera i wpisy z rejestru systemowego. Częste aktualizacje Javy powodują, że folder tej aplikacji bardzo powiększa swoje rozmiary zajmując cenne miejsce na naszym...