JavaRa 2.6.1 portable

Program JavaRa służy do usuwania starych wersji środowiska Java Runtime i odnajduje nam najnowszą wersję w internecie.

Aplikacja usuwa wszystkie pliki związane ze środowiskiem Javy z dysku twardego komputera i wpisy z rejestru systemowego.

Częste aktualizacje Javy powodują, że folder tej aplikacji bardzo powiększa swoje rozmiary zajmując cenne miejsce na naszym komputerze. Ten program jest lekarstwem na tę dolegliwość.

JavaRa jest pobierany wyłącznie na własne ryzyko. Producent programu SingularLabs nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikające z korzystania z tego programu komputerowego.

Program JavaRa wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek .NET Framework 2.0 lub wyżej

Program JavaRa został odesłany na emeryturę

JavaRa został utworzony, ponieważ program aktualizujący Java nie usuwał starych i przestarzałych wersji, pozostawiając luki w zabezpieczeniach. Najnowsze wersje Java całkowicie odinstalowują przestarzałe i niebezpieczne wersje, z tą samą skutecznością co JavaRa.
Jako, że firma Oracle wzięła na siebie odpowiedzialność za ten problem, program JavaRa nie jest już potrzebny. Wydawca programu SingularLabs postanowił zaprzestać rozwoju programu i nie będzie już dostarczać aktualizacji definicji.

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10
Licencja: bezpłatny (GNU GPL)

Languages: Chinese (Traditional), Czech, English, Finnish, French, German, Hungarian, Italian, Polish, Portuguese (Brasil), Russian, Spanish.

You may also like...