Jitsi Meet 2023 online

Jitsi Meet

Jitsi Meet to zestaw projektów Open Source, które umożliwiają użytkownikom korzystanie i wdrażanie platform do wideokonferencji z najnowocześniejszą jakością wideo i funkcjami. Nie wymaga tworzenia konta, aby z niej korzystać i może być dobrą alternatywę dla aplikacji Zoom. Działa na komputerach stacjonarnych, urządzeniach z Androidem i iOS, ma dość wysokiej jakości wideo i audio, pozwala na rozmowy wideo chronione hasłem i nie ma ograniczeń co do liczby uczestników w zależności od przepustowości Internetu. Dla bardziej zaawansowanych technicznie użytkowników umożliwia zainstalowanie i uruchomienie wersji Jitsi Meet na własnych serwerach.

Korzystanie z aplikacji jest proste, ponieważ jest oparte na przeglądarce. Udaj się na meet.jit.si i spróbuj. Jest anonimowy i darmowy. Wszystkie przeglądarki internetowe są obsługiwane.

Główne funkcje oferowane przez Jitsi Meet:
  • Wsparcie dla wszystkich aktualnych przeglądarek
  • Aplikacje mobilne
  • Internetowe i natywne SDK do integracji
  • Dźwięk i wideo HD
  • Udostępnianie treści
  • Reakcje
  • Czat z prywatnymi rozmowami
  • Ankiety
  • Wirtualne tła
  • I wiele więcej.

Co jeszcze możesz zrobić z Jitsi Meet?
-Udostępnij swój pulpit, prezentacje i nie tylko
-Zaproś użytkowników na konferencję za pomocą prostego, niestandardowego adresu URL
-Edytuj dokumenty razem za pomocą Etherpad
-Wybierz zabawne adresy URL spotkań dla każdego spotkania
-Wymieniaj się wiadomościami i emotikonami podczas wideokonferencji dzięki zintegrowanemu czatowi.

Jitsi Meet – poradniki, instrukcje

Jitsi obejmuje zbiór projektów:
-Jitsi Meet — kompatybilna z WebRTC aplikacja JavaScript, która wykorzystuje Jitsi Videobridge do zapewniania wysokiej jakości skalowalnych wideokonferencji. Opiera się na React i React Native.
-Jitsi Videobridge (JVB) – serwer zgodny z WebRTC przeznaczony do kierowania strumieni wideo między uczestnikami konferencji.
-Jitsi Conference Focus (jicofo) – składnik fokusu po stronie serwera używany w konferencjach Jitsi Meet, który zarządza sesjami medialnymi i działa, jako równoważnik obciążenia między każdym z uczestników, a mostem wideo.
-Jitsi Gateway to SIP (jigasi) – aplikacja po stronie serwera, która umożliwia zwykłym klientom SIP dołączanie do konferencji Jitsi Meet.
-Jitsi Broadcasting Infrastructure (jibri) – zestaw narzędzi do nagrywania i/lub przesyłania strumieniowego konferencji Jitsi Meet, który działa poprzez uruchomienie instancji Chrome renderowanej w wirtualnym buforze ramki oraz przechwytywanie i kodowanie danych wyjściowych za pomocą ffmpeg.
-Oprogramowanie zewnętrzne używane przez Jitsi: Prosody – serwer XMPP używany do sygnalizacji.

Działa w systemach: wieloplatformowy
Dostęp do Internetu
Licencja: bezpłatny z ograniczeniami

Languages: English, French, German, Italian, Polish + 50.

You may also like...