Kapow (Kapow Punch Clock) to program z pięcioma zegarami, zaprojektowany z myślą o rejestracji czasu spędzonego przy pracy na komputerze, niezależnie od tego, czy pracujemy nad jednym projektem, czy wieloma.
Po prostu włączaj i wyłączaj czas godzin pracy za pomocą przycisku Początek/Koniec. Korzystając z tej bezpłatnej aplikacji obliczymy czas pracy nad poszczególnymi projektami i możemy, na przykład, wystawiać rachunki klientom zgodnie z godzinami pracy. Jeśli popełnimy błąd w godzinach, możemy wrócić i edytować dowolne pozycje, klikając dwukrotnie wybraną sesję. Kapow pozwala także w łatwy sposób śledzić godziny od ostatniego rozliczenia klienta, sumy będą odzwierciedlać twoją pracę po ostatniej rozliczonej sesji. W przypadku zadań, które wymagają znacznie dłuższego czasu, możemy dodać kolumny, aby wyświetlić dzienną, tygodniową i miesięczną ilość czasu, jak również mieć podgląd po zsumowaniu ich.
Aplikacja umożliwia wydrukowanie lub wyeksportowanie raportów o czasie pracy w formacie HTML, CSV lub ICS.

Wersja portable nie pozostawia śladów w rejestrze systemu Windows i można ją uruchomić z dowolnego urządzenia wymiennego.

Działa w systemach: Windows 7,8,10 /32 i 64-bit/
Licencja: bezpłatny (GNU GPL v3)
Pobierz /.zip/ (10,4 MB / 27,2 MB)
Wersja instalacyjna: pobierz /.exe/

Języki / Languages: Arabic, Bulgarian, Czech, Danish, Dutch, English, French, German, Greek, Italian, Lithuanian, Norwegian, Polish, Portuguese (Brazil), Romanian, Russian, Spanish, Swedish, Turkish, Ukrainian.

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/12/Kapow_Punch_Clock_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/12/Kapow_Punch_Clock_icon256-150x150.pngzbymalDodatkiczas pracy,Kapow,Kapow portable,Kapow Punch Clock,Kapow Punch Clock portable,Zegar
Kapow (Kapow Punch Clock) to program z pięcioma zegarami, zaprojektowany z myślą o rejestracji czasu spędzonego przy pracy na komputerze, niezależnie od tego, czy pracujemy nad jednym projektem, czy wieloma. Po prostu włączaj i wyłączaj czas godzin pracy za pomocą przycisku Początek/Koniec. Korzystając z tej bezpłatnej aplikacji obliczymy czas pracy...