Kittysplit 2023 online

Kittysplit

Kittysplit to prosty podział wydatków grupowych i najprostszy sposób na obliczenie, kto jest Ci coś winien. Sprawdza się idealnie w sytuacjach, gdzie grupa przyjaciół robi coś razem i wszyscy wydają na to pieniądze, np. wypad na narty, wieczór kawalerski lub impreza.

Platforma ma siedzibę w Berlinie, a jej historia przedstawia się tak. Podczas wspólnej wyprawy autorów na narty w 2012 roku zdali oni sobie sprawę, że dzielenie kosztów pomiędzy osoby z grupy było bardzo niewygodne. Jedna osoba musiała zgłosić się na ochotnika i stworzyć arkusz w Excelu, żeby miało to ręce i nogi. Ale nie było sposobu, aby podzielić obciążenie pracą, a arkusz był tak złożony, że zrozumienie go było praktycznie niemożliwe. Na próżno szukali prostego rozwiązania online. Takiego, które byłoby nieskomplikowane, działało bez problemów i przymusowej rejestracji. W końcu zebrali się, wypili piwo i postanowili sprawić, aby dzielenie kosztów było możliwie najprostsze. Owocem tego spotkania jest Kittysplit.

Cechy Kittysplit:
 • Inteligentnie zarządzaj długami pomiędzy przyjaciółmi
  Kittysplit to najprostszy sposób na dzielenie się rachunkami z przyjaciółmi. Bez rejestracji, bez haseł, całkowicie za darmo.
 • Przykład
  Jacek, Joanna i Jan razem spędzają weekend na nartach. Jacek płaci za wypożyczenie sprzętu narciarskiego, Joanna płaci za hotel, Jan płaci za obiady.
 • Kto teraz jest coś winien?
  Jacek tworzy rachunek na Kittysplit i dodaje po kolei swoje wydatki.
 • Udostępnienie rachunku
  Po zakończeniu wprowadzania wydatków Jacek wysyła wiadomość e-mail z linkiem do rachunku. Jan i Joanna mogą wprowadzić swoje wydatki.
 • Rozliczenie
  Każdy może wtedy zobaczyć, ile jest winien i komu. Mogą szybko się rozliczyć i zająć fajniejszymi sprawami.

Działa na wszystkich platformach. Działa tylko na każdym urządzeniu z przeglądarką internetową. Nie wymaga instalowania aplikacji.

Kittysplit nie mógłby powstać bez następujących technologii i usług: GitHub, Digital Ocean, Dokku, PostgreSQL, Elixir, Phoenix, Cucumber, jQuery, Pjax, Bootstrap, PIWO.

Kittysplit można uaktualnić do Super Kitty (płatny): używaj wielu walut (konwersja walut jest wliczona), 10 lub więcej osób, grupowanie uczestników (rodziny lub pary), dostęp tylko do odczytu, aby inne osoby nie mogły edytować Kitty, bez reklam.

Kittysplit – pomoc

Działa w systemach: wieloplatformowy
Dostęp do Internetu
Licencja: bezpłatny z ograniczeniami (freemium)

Languages: English, French, German, Nederlands, Polish, Portuguese, Russian, Spanish.

You may also like...