komoot 2024 online

komoot

Z komoot dasz się ponieść przygodzie, od wymagających tras terenowych po najwyżej położone szlaki górskie – docieraj tam i w wiele innych miejsc. Wolisz gotowe trasy, dzięki którym odkryjesz nawet najbardziej ukryte miejsca, czy niezawodne narzędzia do planowania i nawigowania, które pomogą Ci dotrzeć do wybranego celu? Niezależnie od tego, na co się zdecydujesz, aplikacja pomoże Ci odkrywać świat – zawsze i wszędzie.
Jazda rowerem, bieganie, a może spacer? Znajdziesz najlepsze wyprawy z całego świata oraz gotowe trasy w Twojej okolicy. Możesz je filtrować według długości, poziomu trudności i dostępności komunikacji publicznej. Twoja przygoda może się zacząć na odległym górskim szlaku albo zaraz za rogiem – Ty decydujesz.

Cechy aplikacji komoot:
 • Zaplanuj idealną trasę pieszą, MTB lub szosową
  Szukasz aplikacji na rower? A może planujesz pieszą wycieczkę? Dostosujesz trasę do wybranego sportu – gładki asfalt na szosę, single tracki na MTB, spokojne ścieżki rowerowe, a na piesze wędrówki – malownicze górskie szlaki i ciekawe szlaki turystyczne. W przygotowaniu pomogą Ci informacje o profilu wysokościowym, nawierzchni, poziomie trudności i dystansie.
 • Nawigacja zakręt po zakręcie
  Już nigdy nie odrywaj wzroku od otaczającej Cię natury dzięki niezawodnej i dokładnej nawigacji głosowej. Skup się na drodze i z łatwością podążaj trasą – nawet w czasie jazdy rowerem po wąskich ścieżkach lub biegania w lesie.
 • Topograficzne mapy offline
  Jednym przyciskiem pobierz zaplanowane trasy i mapy topograficzne. Korzystaj z nawigacji nawet bez dostępu do Internetu. Zobacz, którędy biegną szlaki górskie, ścieżki rowerowe, single tracki na MTB oraz utwardzone drogi, i sprawdzaj ukształtowanie terenu oraz rodzaj nawierzchni na mapach offline o wysokiej rozdzielczości.
 • Przeglądaj atrakcje, czyli ulubione miejsca społeczności komoot
  Nie wiesz, dokąd wybrać się na kolejną wyprawę? Brakuje Ci pomysłów na trasy do biegania lub jazdę rowerem? Chcesz odkryć nowe szlaki górskie i trasy rowerowe? Zobacz na mapie polecane Atrakcje dodane przez innych użytkowników. Od szczytów, parków i szlaków turystycznych po single tracki, ścieżki rowerowe oraz kawiarnie warte odwiedzenia – zaznaczone na mapie czerwoną kropką.
 • Dziel się przygodami
  Nagrywaj trasy rowerowe i piesze za pomocą GPS. Dodawaj zdjęcia, Atrakcje oraz wskazówki i zapisuj wszystkie doświadczenia w jednym miejscu. Możesz je zachować tylko dla siebie albo udostępnić społeczności komoot, żeby otrzymać polubienia i komentarze oraz dostarczyć użytkownikom nowych inspiracji.
 • Zostań lokalnym Ekspertem lub Liderem
  Współtwórz mapy turystyczne – dodawaj zdjęcia, wskazówki oraz Atrakcje. Pokaż, że jesteś lokalnym Ekspertem! Jeżeli uzyskasz najwięcej pozytywnych ocen w wybranym sporcie w swoim regionie, zostaniesz Liderem.
 • Synchronizuj na wszystkich urządzeniach
  Komoot doskonale sprawdza się nie tylko jako aplikacja na rower. Nieważne, czy planujesz swoją przygodę na komputerze, czy na telefonie, komoot automatycznie synchronizuje Twoje trasy, mapy turystyczne oraz zdjęcia na wszystkich urządzeniach – smartfonie, komputerze, tablecie i urządzeniach Wear OS.
 • Korzystaj z komoot bezpłatnie
  Pobierz i otrzymaj pierwszy region w prezencie – na zawsze. Możesz też korzystać z map turystycznych innych miejsc – aktywuj pojedyncze regiony, pakiety regionów lub pakiet Cały Świat, aby uzyskać dostęp do map offline i nawigacji głosowej, zakręt po zakręcie, w wybranym miejscu. To idealna aplikacja na rower, do biegania i pieszych wycieczek.
 • Kompatybilne urządzenia
  -Garmin – pobierz aplikację dla urządzeń Garmin ze sklepu Connect IQ™ Store i synchronizuj swoje konta poprzez aplikację Garmin Connect, aby korzystać z tras zapisanych w komoot na urządzeniu Garmin.
  -Wahoo – połącz konto komoot ze swoim komputerem Wahoo ELEMNT lub ELEMNT BOLT, żeby mieć dostęp do najlepszych tras i synchronizować nagrane przygody.
  -Sigma – synchronizuj z urządzeniem Sigma i sprawdzaj na nim wskazówki nawigacyjne, dystans oraz prędkość w czasie rzeczywistym.
  -Bosch – połącz z urządzeniem Kiox lub Nyon, żeby nagrywać nim wyprawy i korzystać z nawigacji.
  -Pełną listę urządzeń znajdziesz na: www.komoot.com/devices

Poradniki komoot – poznaj rady i wskazówki

Szukaj tras: Trasy piesze ; Trasy MTB ; Trasy szosowe ; Trasy rowerowe ; Bikepacking

Działa w systemach: wieloplatformowy
Dostęp do Internetu + rejestracja
Licencja: bezpłatny (freeware)

Languages: English, French, German, Italian, Japanese, Korean, Nederlands, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Spanish.

You may also like...