M-Net Player jest aplikacją pozwalającą odtwarzać radio internetowe. Obecna wersja ma wbudowaną bazę danych zawierającą ponad 340 stacji radiowych. Wygodny interfejs programu pozwala szybko i bezproblemowo zmieniać stacje radiowe. Mamy możliwość dodawania stacji do ulubionych, aby ponownie nie szukać ich na liście. M-Net Player jest wydajnym odtwarzaczem i w pełni zautomatyzowanym, zapamiętuję ostatnio odtwarzaną stację i uruchamia ją od razu po ponownym włączeniu aplikacji. Zajmuje niewiele miejsca na dysku, szybko się uruchamia, nie obciąża pamięci RAM jak i procesora.
Jeśli szukasz niewielkiego i wygodnego odtwarzacza radia internetowego M-Net Player jest przeznaczony właśnie dla Ciebie.
M-Net Player jest całkowicie darmową aplikacją.
Uwaga: obecna wersja jest wersją roboczą programu, co oznacza, że nie wszystkie jej opcje działają prawidłowo, poprawek wymaga m.in.:
– nagrywanie audycji (obecnie jakość dźwięku jest niezadowalająca)
– program nie odtwarza stacji, które nadają w AAC
To są najważniejsze błędy programu reszta działa prawidłowo. Odtwarzanie stacji z bazy danych, zapamiętywanie stacji itp. jest całkowicie sprawne i można śmiało z tego korzystać.

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz ( 2,05 MB / 7,14 MB )
Brak wersji instalacyjnej.
Polish
Zrzuty ekranu / Screenshots
M-Net_Player_1 M-Net_Player_2
https://i1.wp.com/portable.info.pl/wp-content/uploads/2011/11/M-Net_Player_icon256.png?fit=256%2C256&ssl=1https://i1.wp.com/portable.info.pl/wp-content/uploads/2011/11/M-Net_Player_icon256.png?resize=150%2C150&ssl=1zbymalOdtwarzacze audio-videoAudio,Audio-Video,Internet,M-Net Player,M-Net Player portable,Odtwarzacze,Radio
M-Net Player jest aplikacją pozwalającą odtwarzać radio internetowe. Obecna wersja ma wbudowaną bazę danych zawierającą ponad 340 stacji radiowych. Wygodny interfejs programu pozwala szybko i bezproblemowo zmieniać stacje radiowe. Mamy możliwość dodawania stacji do ulubionych, aby ponownie nie szukać ich na liście. M-Net Player jest wydajnym odtwarzaczem i w...