Microsoft To Do 2023 online

Microsoft To Do

Skup się, na pracy i na rozrywce, dzięki aplikacji listy zadań do wykonania Microsoft To Do. Pomaga zwiększyć produktywność, odciążyć pamięć i zmniejszyć stres dzięki łatwemu planowaniu dnia i organizowaniu życia. Aplikacja Microsoft To Do jest dostępna bezpłatnie i synchronizuje informacje między telefonem iPhone, systemem Android, systemem Windows oraz Internetem (dostępność aplikacji mobilnych zależy od kraju). Jest zintegrowana z zadaniami programu Outlook, dzięki czemu możesz zarządzać wszystkimi zadaniami w jednym miejscu. Jest wyposażona w inteligentny algorytm, który podpowiada Ci, jakie zadania są najważniejsze.

Podstawowym przeznaczeniem listy zadań do wykonania jest udostępnianie listy priorytetów, dzięki której nie zapomni się o niczym i można efektywnie zaplanować zadania tak, aby wszystkie zostały ukończone we właściwym czasie. Dobrze prowadzona lista zadań do wykonania to większy spokój, ponieważ zawsze masz jasny wgląd w to, co trzeba zrobić.
Najlepszą porą na sporządzenie dziennej listy zadań do wykonania jest wieczór dnia poprzedniego albo wczesny ranek, gdy sporządzenie listy jest pierwszą robioną rzeczą. Największą korzyścią z dobrze zorganizowanej listy zadań do wykonania jest spokój ducha, jaki daje posiadanie planu. Chodzenie spać po przygotowaniu planu na następny dzień może skutkować spokojniejszym snem. Natomiast przygotowywanie listy z samego rana pozwoli zaplanować pomyślny dzień.

Aplikacja Microsoft To Do umożliwia:
  • Skupienie się na priorytetach dzięki widokowi Mój dzień — spersonalizowanemu terminarzowi dziennemu z sugerowanymi zadaniami
  • Korzystanie z list w dowolnym miejscu, na dowolnym urządzeniu
  • Udostępnianie list i zadań znajomym, rodzinie, współpracownikom i kolegom z klasy
  • Tworzenie list kodowanych kolorami
  • Ustawianie jednokrotnych lub cyklicznych terminów i przypomnień
  • Dzielenie zadań na łatwiejsze w zarządzaniu czynności
  • Dodawanie notatek do dowolnego zadania
  • Dołączanie do dowolnego zadania plików o rozmiarze do 25 MB
  • Synchronizowanie zadań między programem Outlook a aplikacją To Do.

Aplikacja Microsoft To Do ułatwia organizowanie i upraszczanie planów szkolnych, służbowych i domowych.

To Do — pomoc i informacje

Działa w systemach: Windows 10/11
Dostęp do Internetu + konto Microsoft lub rejestracja
Licencja: bezpłatny (freeware)

Languages: English, French, German, Italian, Polish + 75

You may also like...