Movavi Share Online 1.5.0 portable

Movavi Share Online to darmowa aplikacja do szybkiego przesyłania zdjęć lub plików wideo na Facebooka, YouTube, VKontakte, S3 i na FTP.
Wybieramy miejsce docelowe wysyłania plików i konfigurujemy uwierzytelnienie. Logujemy się swoimi kontami do Google czy Facebooka, albo podajemy nazwę hosta FTP, nazwę użytkownika i hasło. Program Movavi Share Online będzie pamiętał wszystkie dane logowania, co pozwoli na jednorazowe wpisanie danych do zalogowania się na poszczególne konta.

Aplikacja umożliwia przesyłanie wielu plików jednocześnie, sprawdzi ile czasu zajmuje przesyłanie opierając się na szybkości połączenia, może anulować przesłanie w każdej chwili (albo dla wszystkich dodanych plików lub tylko dla jednego lub dwóch plików znajdujących się na liście).

Obsługa programu jest bardzo prosta, bo wystarczy „przeciągnąć i upuścić” pliki źródłowe wideo lub obrazy na program. Aplikacja oferuje wsparcie dla wielu formatów wideo, w tym: AVI, FLV, MP4, MOV, WebM, WMV i 3GP.

Możemy podać szczegóły każdego pliku. Wybieramy film i możemy podać tytuł i opis, określić tagi, wybierać kategorię i ustawienia prywatności. Kiedy skończymy, naciskamy „Udostępnij”, a program prześle multimedia we wskazane miejsce.

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10
Licencja: bezpłatny (freeware)

Languages: Chinese (Traditional), Dutch, English, French, German, Italian, Japanese, Korean, Polish, Portuguese (Brazil), Russian, Spanish, Turkish.

You may also like...