MP4Tools 3.8 portable

MP4Tools

MP4Tools to zestaw wieloplatformowych (Windows, Mac OS, Linux) narzędzi do modyfikacji plików MP4.

Program MP4Tools zawiera następujące aplikacje:
MP4Splitter jest darmowym programem, pozwalającym dzielić pliki MP4 na wiele mniejszych plików bez potrzeby ponownego kodowania i straty jakości. Program wyświetla podgląd filmu i umożliwia wybranie poszczególnych punktów podziału w klipie. Następnie można je wyeksportować jednym kliknięciem.
MP4Joiner jest darmowym programem, pozwalającym łączyć wiele plików MP4 w jeden, bez potrzeby ponownego kodowania i bez straty jakości. Można przeciągnąć i upuścić pliki źródłowe na okno programu.

Opcje obejmują ustawienia, które wymuszą ponowne kodowanie filmu i pozwalają wybrać preferowane ustawienia jakości. Może to być przydatne, jeśli tworzymy klipy do udostępniania innym osobom, na przykład poszczególne sceny z filmu wideo, a chcielibyśmy, aby pliki były jak najmniejsze.
Na liście można sprawdzić pełną ścieżkę, długość, rozmiar, właściwości audio i wideo dla każdego wpisu. Możemy również usunąć dowolny element z listy, jak również wyświetlić całkowity czas trwania i rozmiar pliku na pasku stanu.

Program MP4Tools jest open source, czyli jest całkowicie bezpłatny.

Działa w systemach: Windows XP/Vista – 32-bit ; 7/8/10 – 64 & 32-bit
Licencja: bezpłatny (GNU GPLv3)

Programy /.zip/ uruchamiamy klikając MP4Tools > bin > MP4Joiner.exe lub MP4Splitter.exe

Wersja instalacyjna: pobierz /.exe/

Languages: Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), English, French, German, Hungarian, Italian, Korean, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Russian, Sinhala, Spanish, Spanish (VE), Turkish.

You may also like...