MyUninstaller to alternatywny program do standardowego apletu Dodaj/Usuń programy z systemu operacyjnego Windows. Wyświetla listę wszystkich zainstalowanych aplikacji i pozwala na odinstalowanie ich. Można zapisywać listę wszystkich zainstalowanych aplikacji do pliku tekstowego lub pliku HTML.
MyUninstaller podaje także dodatkowe informacje dla większości zainstalowanych aplikacji, których standardowy aplet Dodaj/Usuń nie wyświetla (np. nazwa produktu, firma, wersja, data instalacji, ciąg deinstalacji, folder instalacyjny, typ instalatora, strona internetowa i inne).

Program ładuje listę zainstalowanych aplikacji z rejestru i gromadzi informacje na temat poszczególnych elementów instalacji. Proces ładowania i analiza może zająć od 5 do 15 sekund, a nawet więcej, w zależności od sprzętu, systemu operacyjnego i ilości zainstalowanych aplikacji na komputerze.
Po zakończeniu procesu analizy aplikacja wyświetla szczegółowe informacje o wszystkich zainstalowanych programach na komputerze. Należy pamiętać, że niektóre kolumny, podobnie jak wersja, nazwa produktu, firmy i inne, są wyświetlane dla większości zainstalowanych aplikacji, ale nie dla wszystkich z nich. W rzadkich przypadkach, ale jest to również możliwe, że pojawi się błędna informacja o zainstalowanej aplikacji.

Narzędzie to samodzielny plik wykonywalny i nie wymaga żadnego procesu instalacji lub dodatkowych bibliotek DLL. Wystarczy skopiować plik wykonywalny do dowolnego folderu i uruchomić go.

Info
Po pobraniu i rozpakowaniu pliku z językiem polskim wrzucamy go do folderu z programem.
Uwaga
Program uruchamiamy na prawach administratora.
Info
Autor programu MyUninstaller poinformował, że jest to stare narzędzie, opracowane w 2003 roku i teraz można uważać je za przestarzałe i nie będzie aktualizowane. Jego następcą jest UninstallView.
Działa w systemach; Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz (52 KB / 88 KB) Spolszczenie
Brak wersji instalacyjnej.

Zmiany w wersji: link

Arabic, Bulgarian, Catalan, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, Dutch, English, Estonian, Finnish, French, Galician, German, Greek, Hebrew, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Macedonian, Norwegian, Persian, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Russian, Serbian, Slovak, Spanish, Swedish, Taiwanese, Thai, Turkish, Valencian.
Zrzuty ekrany / Screenshots
MyUninstaller_1 MyUninstaller_2
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/03/MyUninstaller_icon_NirSoft.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/03/MyUninstaller_icon_NirSoft-150x150.pngzbymalDeinstalacjaDeinstalacja,MyUninstaller,MyUninstaller portable,Systemowe
MyUninstaller to alternatywny program do standardowego apletu Dodaj/Usuń programy z systemu operacyjnego Windows. Wyświetla listę wszystkich zainstalowanych aplikacji i pozwala na odinstalowanie ich. Można zapisywać listę wszystkich zainstalowanych aplikacji do pliku tekstowego lub pliku HTML. MyUninstaller podaje także dodatkowe informacje dla większości zainstalowanych aplikacji, których standardowy aplet Dodaj/Usuń nie wyświetla...