Program „NotesManager 3” to aplikacja, która jest kontynuacją wersji (1.0.2) historycznej, jak ją nazywa autor programu Krzysztof Rzepiński .
NotesManager ma na celu ułatwienie codziennych obowiązków każdemu użytkownikowi komputera. Każdy człowiek musi zapamiętać dużą ilość dat i wykonać podczas codziennych obowiązków mnóstwo czynności, co w znacznym stopniu zwiększa prawdopodobieństwo zapomnienia o czymś istotnym lub też zwiększa do niebezpiecznego poziomu nasz stres.

Program „NotesManager 3” ułatwi każdemu użytkownikowi wszystkie trudności dnia poprzez zapamiętywanie danych oraz przypominanie o ważnych wydarzeniach, czynnościach lub też zadaniach. Aplikacja będzie pamiętać wszystkie informacje za nas, dzięki czemu zaoszczędzimy czas, pieniądze oraz zdrowie. Co najważniejsze program jest całkowicie darmowy i możliwe jest jego wykorzystywanie również w celach komercyjnych. – autor programu Krzysztof Rzepiński.

NotesManager wyposażono w takie moduły jak:
-kalendarz
-notatki
-kontakty
-zdarzenia
-plan tygodnia
-daty i rocznice
-album
-imieniny
-waluty
-sejf haseł
-zadania
-finanse
Każdy z tych modułów autor opisał na swojej stronie, jak również dokładnie przedstawił zasady działania programu – LINK.

Program do prawidłowego działania wymaga w systemie bibliotek Microsoft .NET Framework 3.5.
Bazy danych z wersji historycznych (1.0.1 i 1.0.2) nie będą działać na najnowszej wersji programu 3.0.0.0.
Info
Wśród plików do pobrania znajduje się także plik z imieninami. Plik ów można pobrać, a następnie zaimportować do programu, dzięki czemu w aplikacji znajdują się aktualne wpisy z imionami i przypisanymi do nich datami imienin.
Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8
Licencja: bezpłatny (freeware, również do zastosowań komercyjnych)
Pobierz ( 1,39 MB / 2,42 MB ) Pobierz ( plus dodatki – dokumentacja oraz plik z imieninami )
Imieniny: link

Brak wersji instalacyjnej.

polski (Polish)
Zrzuty ekranu / Screenshots

NotesManager3_1NotesManager3_2NotesManager3_3NotesManager3_4NotesManager3_5NotesManager3_6

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2014/10/NotesManager_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2014/10/NotesManager_icon256-150x150.pngzbymalOrganizeryFinanse,Hasła,Kalendarz,Kontakty,Notatki,NotesManager,NotesManager portable,Organizer,Organizery,Terminarz,tworzenie notatek,waluta
Program „NotesManager 3” to aplikacja, która jest kontynuacją wersji (1.0.2) historycznej, jak ją nazywa autor programu Krzysztof Rzepiński . NotesManager ma na celu ułatwienie codziennych obowiązków każdemu użytkownikowi komputera. Każdy człowiek musi zapamiętać dużą ilość dat i wykonać podczas codziennych obowiązków mnóstwo czynności, co w znacznym stopniu zwiększa prawdopodobieństwo zapomnienia...