NTFSLinksView 1.32 portable

NTFSLinksView

Począwszy od Windows Vista system Microsoftu używa symbolicznych łączy i punktów połączenia systemu plików NTFS w celu wprowadzenia zmian w strukturze folderów systemu Windows i utrzymania zgodności aplikacji zapisywanych w starszych wersjach systemu Windows. Narzędzie NTFSLinksView po prostu pokazuje listę wszystkich symbolicznych łączy i skrzyżowań w określonym folderze i ich ścieżkach docelowych. Umożliwia zapisanie linków symbolicznych i list połączeń do pliku TXT/HTML/XML/CSV.

Podczas uruchamiania aplikacji NTFSLinksView naciśnij przycisk „Szukaj”, a następnie w głównym oknie wyświetli się lista wszystkich linków symbolicznych i punktów połączenia NTFS w folderze profilu. Jeśli chcesz przeglądać linki NTFS w innych folderach, po prostu wpisz ścieżkę folderu w górnym polu tekstowym i naciśnij klawisz Enter (lub kliknij przycisk „Szukaj”).

Program nie wymaga żadnego procesu instalacji ani dodatkowych plików DLL. Aby rozpocząć korzystanie z niego, wystarczy uruchomić plik wykonywalny – ntfslinksview.exe.

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10
Licencja: bezpłatny (freeware)

Plik językowy po rozpakowaniu wrzucamy do folderu programu.

Languages: Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Dutch, English, French, German, Greek, Italian, Japanese, Polish, Romanian, Russian, Slovak, Spanish, Turkish, Valencian.

You may also like...