OpenFM to program, który pozwoli słuchać największej platformy muzycznej w Polsce. W radiu Open FM do dyspozycji słuchaczy jest ponad 100 zróżnicowanych stacji z prawie 2000 godzin muzyki na dobę.
Dzięki zaawansowanej technologii strumieniowania, aplikacja Open FM nie wymaga szerokiego łącza internetowego ani dużych pakietów. Przez godzinę słuchania zużywa jedynie kilkanaście megabajtów danych.
W ofercie ponad 100 stacji, które specjalnie Open FM przygotowuje każdego dnia, znajdziemy stacje poświęcone konkretnym brzmieniom i gatunkom (np. Impreza, Disco Polo, Hip-Hop PL czy Classic Rock), ale również nastrojom (m.in. Happy, Sad, Relaks) i sytuacjom w jakich towarzyszy nam muzyka (kanał Nauka czy stacje z kategorii Sport i Do Auta). Baza utworów tworzona przez ekspertów i codziennie aktualizowana.
Menu po lewej stronie pozwala wybrać stacje, które nas interesują i można dodawać je do ulubionych. Można użyć wyszukiwarki, żeby szybciej odnaleźć swój ulubiony kanał, artystę czy utwór.

Info
Aby program OpenFM działał poprawnie wymagane jest połączenie z Internetem. Aby móc skorzystać z wersji desktopowej należy mieć zainstalowanego Flash’a. Program nie wspiera systemu Windows XP.

Działa w systemach: Windows Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (adware – wyświetla reklamy)
Pobierz /.7z/ (28 MB / 71 MB)
Wersja instalacyjna: pobierz

Android

Wersje na inne systemy i telefony można pobrać na stronie producenta – LINK

Polish
Zrzuty ekranu / Screenshots
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/02/OpenFM_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/02/OpenFM_icon256-150x150.pngzbymalOdtwarzacze audio-videoOpen FM,OpenFM,OpenFM portable,Radio,radio Open FM
OpenFM to program, który pozwoli słuchać największej platformy muzycznej w Polsce. W radiu Open FM do dyspozycji słuchaczy jest ponad 100 zróżnicowanych stacji z prawie 2000 godzin muzyki na dobę. Dzięki zaawansowanej technologii strumieniowania, aplikacja Open FM nie wymaga szerokiego łącza internetowego ani dużych pakietów. Przez godzinę słuchania zużywa jedynie...