Opera Crypto Browser 95.0.4635.29 portable

Opera Crypto Browser

Opera Crypto Browser jest pierwszą przeglądarką Web3 z ulepszoną ochroną prywatności oraz bezpieczeństwa. Zdobądź dostęp do Web3 Dapps, wbudowanego crypto walletu oraz wielu innych narzędzi. Przeglądarka jest produktem Opera Norway AS (kiedyś norweska, teraz chińska), która wydała również jedną z najpopularniejszych przeglądarek, Operę.

Przeglądarka Opera Crypto Browser (obecnie w fazie Beta) dostarcza entuzjastom crypto wygodnego sposobu korzystania z Web3. Wraz z funkcjonalnościami zorientowanymi na Web3 oraz sprawdzoną technologią obsługi stron internetowych, Opera Crypto Browser unifikuje przeglądanie stron z dostępem do DApps oraz platform metarverse. Współpracujemy z kluczowymi ekosystemami oraz blockchainami, włącznie z Polygon, Solana, Unstoppable Domains, Handshake, ENS oraz innymi.

Cechy przeglądarki Opera Crypto Browser:
 • Najnowsze z Web3
  Zintegrowany Crypto Corner dostarcza najświeższych wiadomości, informacji o nadchodzących airdropach oraz wydarzeniach branżowych, ciekawych kolekcjach NFT, crypto społęcznościach, treściach edukacyjnych, podcastów oraz klipów video. Sprawdź aktualne ceny crypto, opłaty czy też sentyment rynku – wszystko w jednym miejscu.
 • Bezpieczeństwo u podstaw
  Przeglądaj bezpiecznie dzięki bezpłatnemu VPN, Ad Blocker i Tracker Blocker wbudowanemu w przeglądarkę, dzięki czemu korzystanie z Internetu jest bezpieczniejsze. Te zintegrowane funkcje nie tylko chronią Twoją prywatność, ale także przyspieszają przeglądanie zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i stacjonarnych – więcej.
 • Wbudowany crypto wallet
  Uzyskaj dostęp do swoich kryptowalut i zaloguj się do DApps bez instalowania żadnych rozszerzeń. Wbudowany portfel kryptograficzny Opery obsługuje tokeny ETH, ERC-20 i ERC-721, a także wiele blockchainów, w tym Bitcoin, Ethereum, kompatybilne z EVM czy też Layer 2. Dodatkowo możesz używać portfel Metamask, Coinbase lub Binance.
 • Dodatkowe, wbudowane funkcjonalności
  Crypto Browser ma dodatkowe wbudowane funkcje, w tym bezpłatny VPN bez logowania, chroniony schowek do kopiowania i wklejania informacji w bezpieczny sposób oraz szybki dostęp do Telegrama, Discorda, Twittera i innych komunikatorów z paska bocznego – więcej.
 • Opera Crypto Browser dla urządzeń przenośnych
  Pobierz Opera Crypto Browser na Twój telefon aby móc doświadczać Web3 w ruchu. Obecnie dostępna na Android, wkrótce również na iOS.

Witaj w Opera Crypto Browser:

Instalacyjna lub przenośna:

Wersje instalacyjne i przenośne w tym samy instalatorze

Languages: multilingual

You may also like...