PeaExtractor to niewielka aplikacja, która została stworzona wyłącznie do dekompresji plików archiwalnych, w jak najkrótszy i najprostszy sposób.

Zapewnia to minimalny, bardzo intuicyjny interfejs graficzny użytkownika oraz to, że program integruje się z menu kontekstowym systemu i obsługuje również metodę “przeciągnij i upuść”. Program obsługuje zaszyfrowane archiwa.
PeaExtractor (pochodzi z projektu PeaZip) wspiera dekompresję ponad 150 typów archiwów: 7Z, ACE, CAB, BZ2, DMG, GZ, ISO, RAR, TAR, ZIP, WMI, Zipx i wiele innych.

PeaExtractor zawiera jedynie wolne, oprogramowanie Open Source. Ten pakiet jest darmowy i jest udostępniany na licencji LGPLv3 bezpłatnie dla każdego zastosowania (osobiste, zawodowe, biznes, urząd …).

Zmiana języka:

PeaExtractor_language

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8
Licencja: bezpłatny (LGPL)

Pobierz /32-bit/ ( 6,36 MB / 18,3 MB ) Pobierz /64-bit/ Pobierz /.paf.exe jooseng/
Wersja instalacyjna: pobierz /32-bit/ ; pobierz /64-bit/

Zmiany w wersji: link

Języki / Languages: Arabic, Basque (Euskara), Belarusian, Bulgarian, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, Dutch, English, Finnish, French, German, Greek, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Norwegian, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Romanian, Russian, Slovak, Spanish, Swedish, Turkish, Ukrainian, Vietnamese.

PeaExtractor_1
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/03/PeaExtractor_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/03/PeaExtractor_icon256-150x150.pngzbymalDefragmentacjaPeaExtractor,PeaExtractor portable
PeaExtractor to niewielka aplikacja, która została stworzona wyłącznie do dekompresji plików archiwalnych, w jak najkrótszy i najprostszy sposób. Zapewnia to minimalny, bardzo intuicyjny interfejs graficzny użytkownika oraz to, że program integruje się z menu kontekstowym systemu i obsługuje również metodę 'przeciągnij i upuść'. Program obsługuje zaszyfrowane archiwa. PeaExtractor (pochodzi z projektu...