Pixabay 2022 online

Pixabay

Pixabay to tętniąca życiem społeczność twórców, udostępniających obrazy, grafikę wektorową, filmy i muzykę bez praw autorskich. Wszystkie treści są udostępniane na Licencji Pixabay, co sprawia, że można z nich bezpiecznie korzystać bez pytania o zgodę lub podpisywania autora – nawet w celach komercyjnych. Udostępnia darmowe obrazy, filmy i muzykę, których możesz używać w dowolnym miejscu.
Strona Pixabay.com została opracowana w 2010 roku przez Hansa Braxmeiera i Simona Steinbergera w Niemczech. W marcu 2012 r. prosta baza danych obrazów została gruntownie przeprojektowana w interaktywną platformę społecznościową dostępną w 26 językach. Interfejs programowania aplikacji (API), wydany w maju 2012 r., umożliwia użytkownikom i programistom dostęp do Pixabay, wyszukiwanie obrazów i integrowanie wyników z własnymi stronami.

Na portalu użytkownicy mogą nie tylko pobierać zdjęcia i filmy za darmo, ale także oceniać i kontrolować ich jakość. Aby przesłać pliki do serwisu lub pobrać obrazy w pełnej jakości, wymagana jest rejestracja.

Zarejestruj się, aby pobrać nieograniczoną liczbę multimediów w pełnej rozdzielczości.

Pixabay GmbH: nasza licencja upoważnia twórców i chroni naszą społeczność. Chcemy, aby było to jak najprostsze. Oto przegląd tego, do czego można, a czego nie można wykorzystać treści z Pixabay.
Co jest dozwolone?
-Cała zawartość (np. obrazy, filmy, muzyka) może być wykorzystywana bezpłatnie do użytku komercyjnego i niekomercyjnego w druku i w technologii cyfrowej, z wyjątkiem przypadków wymienionych w punkcie „Co jest niedozwolone”.
-Atrybucja nie jest wymagana. Uznanie artysty lub Pixabay nie jest konieczne, ale zawsze jest doceniane przez naszą społeczność.
-Możesz dokonywać modyfikacji treści z Pixabay.
Co nie jest dozwolone?
-Nie rozpowszechniaj, ani nie sprzedawaj treści z portalu na innych platformach giełdowych lub z tapetami.
-Nie sprzedawaj niezmienionych kopii treści, np. nie sprzedawaj dokładnej kopii zdjęcia stockowego, jako plakatu, wydruku lub na fizycznym produkcie.
Nie przedstawiaj osób, które można zidentyfikować, w złym świetle lub w obraźliwy sposób.
Nie używaj treści z możliwymi do zidentyfikowania osobami lub markami w celu stworzenia mylącego skojarzenia z produktem lub usługą.

Media na stronie Pixabay zostały podzielone tak:

Zdjęcia ; Ilustracje; Grafika wektorowa ; Flimy wideo ; Muzyka ; Efekty dźwiękowe, oraz:
Wybór redakcji ; Popularne obrazy ; Popularne filmy ; Popularne wyszukiwania ; Twórcy ; Aparaty.

Działa w systemach: wieloplatformowy
Dostęp do Internetu
Licencja: bezpłatny (freeware)

Languages: Bulgarian, Chinese, Czech, Danish, English, Finnish, French, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, German, Greek, Hungarian, Nederlands, Norwegian, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Slovak, Spanish, Swediah, Thai, Turkish, Vietnamese.

You may also like...