Quora 2023 online

Quora

Platforma Quora oferuje miejsce do zadawania pytań i łączenia się z ludźmi, którzy oferują swoje wyjątkowe spojrzenie na świat i wysokiej jakości odpowiedzi. To pozwala ludziom uczyć się od siebie nawzajem i lepiej rozumieć świat.
Misją Quora jest dzielenie się wiedzą z całym światem. Ogromna ilość wartościowej wiedzy jest obecnie dostępna jedynie dla niewielu ludzi, zamknięta w ich umysłach lub ukryta za drzwiami, do których klucz mają tylko wybrani. Chcemy połączyć osoby, które posiadają cenną wiedzę, z tymi, którzy jej potrzebują. Połączyć ludzi o różnych poglądach, aby mogli lepiej zrozumieć się nawzajem. Dać wszystkim możliwość dzielenia się tym, na czym znają się najlepiej — aby świat stał się lepszy.

Bijącym sercem Quora są pytania — pytania, które zmieniają świat, pytania, które wyjaśniają aktualne wydarzenia na świecie, pytania, które pomagają w podejmowaniu życiowych decyzji, i pytania, dzięki którym lepiej rozumiemy światopogląd innych ludzi. Quora to miejsce, gdzie możesz zapytać o wszystko, co dla Ciebie ważne. To tu otrzymasz niezwykłe odpowiedzi.

Odpowiedzi na Quora pochodzą od osób, które naprawdę rozumieją dany problem i w swojej dziedzinie są prawdziwymi ekspertami.

Z Quora:
  • Zadawaj pytania i uzyskuj pomocne odpowiedzi
  • Śledź tematy i przeglądaj wysokiej jakości treści
  • Pozyskuj wiedzę wprost od wiarygodnych autorów
  • Odpowiadaj na pytania i dziel się swoją wiedzą ze światem.

Działa w systemach: wieloplatformowa
Dostęp do Internetu + rejestracja
Licencja: bezpłatna (freeware)

Languages: Arabic, Bengali, Danish, English, Finnish, French, German, Gujarati , Hebrew, Hindi, Indonesian, Italian, Japanese, Kannada, Malajalam, Marathi, Nederlands, Norwegian, Polish, Portuguese, Spanish, Swedish, Tamil, Telugu.

You may also like...