Qwant 2024 online

Qwant

Qwant to wyszukiwarka, która szanuje Twoją prywatność, to europejska cyfrowa alternatywa opracowana we Francji. Promuje również rozwój gospodarki cyfrowej Unii Europejskiej.
Nie mając nic do ukrycia nie oznacza, że ​​chcemy wszystko ujawniać. Kto może zachowywać się naturalnie, gdy wie, że jest stale obserwowany? Nikt! Poszanowanie prywatności jest podstawą wolności.

Nie śledzimy ani nie zbieramy danych naszych użytkowników. W ten sposób nasza wyszukiwarka jest w stanie zapewnić naszym użytkownikom przegląd całej sieci i gwarantuje im bezstronne i niefiltrowane wyniki, przy jednoczesnym poszanowaniu ich prawa do prywatności. Korzystając z wyszukiwarki Qwant, użytkownicy mogą być pewni, że ich historia przeglądania nie jest przechowywana, nie są profilowani i nie są kierowani przez spersonalizowane reklamy. Z każdym nowym wyszukiwaniem w sieci zaczynasz od nowa.

W Qwant prywatność jest prawem powszechnym. Artykuł 12 Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka z 1948 r.: „Nikt nie może być narażony na arbitralną ingerencję w jego prywatność, rodzinę, dom lub korespondencję, ani na ataki na jego honor i dobre imię. Każdy ma prawo do ochrony prawnej przed taką ingerencją lub atakami”.

Wierzymy, że Internet powinien pozostać przestrzenią wolności, która zachęca do interakcji międzyludzkich. Obiecujemy, że etyka, uczciwość i człowieczeństwo będą w centrum Internetu. Poprzez nasze produkty i usługi dążymy do budowania bardziej odpowiedzialnego i zrównoważonego Internetu.

Qwant z siedzibą we Francji (z biurami w Paryżu, Nicei, Rouen) jest pierwszą niezależną wyszukiwarką w Europie, zrodzoną z wizji prywatnych przedsiębiorców, którzy zdecydowali się poświęcić znaczne środki na rozwój potężnej wyszukiwarki z własnym indeks internetowy i innowacyjne technologie /Team Qwant/.

Qwant oferuje wyspecjalizowane usługi, takie jak:
  • Wyszukiwarka – odpowiedzialne wyszukiwanie, które szanuje Twoją prywatność
  • Mapy – mapa, która Cię nie śledzi
  • Junior – odpowiedzialne wyszukiwanie dostosowane do dzieci w wieku 6-12 lat

Wyszukiwarka Qwant współpracuje z przeglądarkami internetowymi: Chrome ; Firefox ; Internet Explorer ; Opera ; Microsoft Edge ; Brave ; Safari.

Region wyszukiwania określa lokalizację wyników wyszukiwania, a tym samym w szczególności gorące trendy na stronie głównej w zależności od wybranego kraju. Możesz to zmienić, klikając „Ustawienia” pod paskiem wyszukiwania. W przypadku niektórych regionów sugerowany jest również język wyszukiwania. Wybierając region wyszukiwania, ustawiasz powiązany język interfejsu. Jeśli jednak chcesz ustawić język interfejsu inny niż język wyszukiwania, po prostu przejdź do ustawień Qwant (ikona koła zębatego w prawym dolnym rogu ekranu) i wybierz tam żądany język interfejsu. Sam obszar wyszukiwania pozostanie niezmieniony.

Działa w systemach: wieloplatformowa
Dostęp do Internetu
Licencja: bezpłatna (freeware)

Languages: Basque, Breton, Catalan, Corsican, English, French, German, Italian, Nederlands, Polish, Portuguese, Russian, Spanish.

You may also like...